J. Lopez dhe Shakira japin super shfaqje në “Super Bowl”

0
“Le t’i tregojmë botës se çfarë mund të bëjnë dy latine të vogla”,-i tha këngëtarja Jennifer Lopez këngëtares Shakira përpara se të nisnin përfomancën...

Eneda Tarifa shpallet fituese e “Kenges Magjike”

0
Njërën e nxori fituese juria, tjetrën publiku, garë e fortë mes Enedës dhe Fifit. Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të...

Qytetarët “masakrojnë” me komente “Zogun e Tiranës”: Burgu për burra është

0
Qytetarët kanë “masakruar” me komente negative Hermes Nikajn, i njohur ndryshe si “Zogu i Tironës”. Ky i fundit u arrestua dje nga Policia e...

‘Nuk paguaj dot as dritat’, cudit këngëtari shqiptar i disa hiteve shumë të...

0
Këtë të mërkurë një ndër të ftuarit në emisonin ‘Soiree’ me Jonida Shehun ishte këngëtari i njohur Xhavid Dedaj. Ai ka treguar të...

Këngëtarja shqiptare ndan lajmin e hidhur: Ka ndërruar jetë më i dashuri ynë, babai

0
Big Mama ka humbur babain e saj, Adi Kasami dhe lajmin e hidhur këngëtarja e njohur e ka ndarë me ndjekësit e saj në...

Skane fund të bërtiturat e Renatos, konkurenti gjuan me shkelm shefin e kuzhinës

0
Gjatë “Hell’s kitchen”, një konkurent nuk i ka duruar kritikat apo të bërtiturat e shefin të kuzhinës, Renato Mekolli dhe është nevrikosur. Renato...

Muç Nano ia thotë në sy: Më erdhi turp kur të pash me poture...

0
Analisti Mustafa Nano ia ka thënë troç kryeministrit Edi Rama se I vinte turp që shikonte kryeministrin e vendit të tij të veshur me...

Çifti i famshëm i telenovelave dashurohen ,por nuk martohen dot . Zbuloni...

0
Që nga “Teresa”, seriali i famshëm ku Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer ishin protagonistë, dyshja ishte e destinuar për të mos u ndarë më....
Lum akuzash mbi aktoren e Klanifornia pas rolit si Shote Galicës

Lum akuzash mbi aktoren e Klanifornia pas rolit si Shote Galicës

0
Aktorja Delinda Disha ka reaguar pas të gjitha kritikave që mori këto ditë për rolin e saj si Shote Galica në emisionin “Klanifornia”. Delinda portretizoi...
Roza Lati nuk përmbahet më: Puthet live me të ftuarin

Roza Lati nuk përmbahet më: Puthet live me të ftuarin

0
Roza Lati këtë të diel ka pasur të ftuar në emisionin e saj, gazetarin Ronaldo Sharka, teksa në një moment kur janë takuar, Ronaldo...