Njihuni me peshëngritëse shqiptare më seksi

Sherjana Ruҫi ka një karrierë prej më shumë se 12-vitesh si peshëngritëse pasi e ka nisur këtë sport që në moshën 10-vjeҫare. E ftuar mëngjesin...

Çiljeta ndryshon ‘look’

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. Ajo është shfaqur gjithmonë ndryshe dhe ka...
Wow: Dafina Zeqiri vendos një trend të ri

Wow: Dafina Zeqiri vendos një trend të ri

Dafina Zeqiri ka treguar gjithmonë se i pëlqen të eksperimentojë me ‘look-un’ e saj, i cili ka ndryshuar nga java në javë. Së fundmi artistja...

Anxhelina bën ndryshimin drastik në ‘look’

Gërshetat pas kokës kanë qenë trendi më i dashur i të gjithë personazheve të njohur gjatë këtyre muajve, megjithatë këngëtarja e njohur, Anxhelina ka...
Enca ndryshon ‘look’

Enca ndryshon ‘look’

Enca është nga ato pak këngëtare që e ka ruajtur natyralitetin kur bëhet fjalë për flokët e saj. Edhe pse e kemi parë gjithmonë...
Moderatorja Ilda Beljeri në "lidhje" me futbollistin e Tiranës

Ilda Bejleri ndryshon “look”

Moderatorja Ilda Bejleri është gjithmonë e komentuar për pamjen e saj. Ajo ka qenë jo shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të...
Roza Lati ndryshon sërish ‘look’

Roza Lati ndryshon sërish ‘look’

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka eksperimentuar jo pak herë me ‘look-un’ e saj. Së fundmi duket se ajo ka zgjedhur t’i zgjasë sërish...
Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri bashkë me ‘look’-un e ri

Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri bashkë me ‘look’-un e ri

Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri, me ndryshimin në ‘look’ Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka paralajmëruar projektin e saj më të ri. Por përveç...
Aktorja 58-vjeçare mahnit me format e saj

Aktorja 58-vjeçare mahnit me format e saj

Është 58 vjeç por aktorja e njohur mahnit me format e saj. Dhe pak mbush 60 vjeç dhe aktorja italiane Alba Parietti tregon me...
E keni parë Arilenën si duket me tuta të shkurtra?

E keni parë Arilenën si duket me tuta të shkurtra?

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Ajo së fundmi ka shkuar në Valbonë ndoshta për të kaluar një fundjavë çlodhëse...