Morena Taraku fillon të llastojë nipin e saj me rroba të bukura

Morena Taraku ndryshon sërish look

0
Morena Taraku është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë shpesh postime të ndryshme duke treguar dhe jetën e saj...
Vajza e ish-deputetes pozon me bikini në mes të dimrit

Vajza e ish-deputetes pozon me bikini në mes të dimrit

0
Ada Deda është vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda. Modelja e njohur njihet për pozat e saj provokuese dhe seksi. Ajo është mjaft...
Dafina Zeqiri ndryshon sërish ‘look’ frymëzohet nga seriali ‘La Casa De Papel’

Dafina Zeqiri ndryshon sërish ‘look’ frymëzohet nga seriali ‘La Casa De Papel’

0
Dafina Zeqiri ndryshon sërish ‘look’. Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ka eksperimentuar më shumë më ‘look-un’ e saj. Ajo është shfaqur gjithmonë ndryshe...
Njihuni me modelen shqiptare që sfiloi për Philipp Plein

Njihuni me modelen shqiptare që sfiloi për Philipp Plein

0
Dorina Gegici është një prej super-modeleve shqiptare që me pamjen e saj konkuron e lehtësisht mund të themi se tejkalon edhe koleget e saj...
Frymëzim i pazakontë i stilistit njohur duke realizuar koleksionin me fustane-tortë

Frymëzim i pazakontë i stilistit njohur duke realizuar koleksionin me fustane-tortë

0
  Dizajneri Jeremy Scott duket se kishte në mendje Parisin. Çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve qenë fustanet-tortë, që imitonin kremin dhe trëndafilat tipike të...
Princeshë Elia Zaharia bën ndryshimin e madh në pamjen e saj

Princeshë Elia Zaharia bën ndryshimin e madh në pamjen e saj

0
Princeshë Elia Zaharia bën ndryshimin e madh në pamjen e saj dhe fansat nuk po e besojnë dot. Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një...

Dua Lipa nis xhirimet e videoklipit të ri

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, shpejt do të sjellë projektin e ri muzikor. Dua ka nisur xhirimet e videoklipit të saj më të...

Pse burrat bëhen më hakmarrës se gratë kur refuzohen në një lidhje? Shkenca jep...

0
Ndjenja e refuzimit është e ndërlikuar në thelb dhe jo të gjithë e pranojnë! Duke folur specifikisht për marrëdhëniet në çift, refuzimi është delikat,...
Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”. E veshur me një fustan ngjyrë rozë, ajo ka falenderuar prezantuesin Amadeos për ftesën dhe ka përshëndetur gjithë shqiptarët, duke thënë se janë shteti i dytë me shikueshmërinë më të madhe të festivalit të Sanremos. Por cilat kanë qenë komentet e italianëve për Alketën? Në foton e postuar nga faqja zyrtare e Sanremo në instagram, duket se të gjithë e kanë pëlqyer Alketën, duke mos i kursyer komplimentet. “Bukuroshe”, Thjesht fantastike”, “Mbretëresha e festivalit”, ishin disa nga komentet në instagram. Duket se Alketa i ka bërë për vete të gjithë, duke folur plot energji dhe me një italishte të pastër. Një provë e kaluar me sukses nga moderatorja, që duket se ka arritur të perfeksionohet aq shumë, sa edhe skena e madhe e Sanremos nuk mundi ta ndalojë shkëlqimin e saj.

Ja si e komentuan italianët paraqitjen e Alketa Vejsiut

0
Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”. E...

Alketa Vejsiu sonte përkrah Amadeus në prezantim e Sanremos

0
  Alketa Vejsiu, do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s, duke shënuar kështu një moment historik, pasi është e para...