Ish- ministri vlerêson golin e Ernest Mucit në derbi

0
Petrit Vasili ka treguar edhe njëherë mbështjen e zjarrtë pëe ngjyrat bardheblu të Tiranë. Vasili ka ndarë në peofilin e tij golin e mrekullueshëm...

Tirana nuk ndalet as në derbi/ Turpërohet Partizani

0
Tirana e Emanuel Egbo është thjeshtë e papërmbajtshme. Derbi i kryeqytetit u vesh edhe njëherë tjetër me ngjyrat bardheblu, për herë të dytë radhazi....
Reagojnë ashpër tifo-grupi "Tirona fanatics": Po sillen në mënyrë të turpshme me ne

Zbulohet koreografia e tifo-grupit bardheblu “Tirona Fanatics”

0
Minutat ikin dhe tifozët po u japin dorën e fundit përgatitjeve të tyre, teksa po rregullojnë çdo detaj. Si anëtarë të “Fanatics”, ashtu edhe ata...
Uefa Europa League: Kualifikohet Roma ndërsa Porto eleminohet

Uefa Europa League: Kualifikohet Roma ndërsa Porto eleminohet

0
Janë mbyllur ndeshjet e para të Uefa Europa League duke shënuar edhe ekipet e para të kualifikuara në raundin tjetër. Eleminim surprizë në këtë raund...
Frika nga Koronavirusi: FSHF po mendon shtyerjen e ndeshjeve miqësore të kombëtares

Frika nga Koronavirusi: FSHF po mendon shtyerjen e ndeshjeve miqësore të kombëtares

0
Koronavirusi ka bërë që një numër i madh njerëzish t’i kapë paniku, për shkak të ngjarjeve të fundit të ndodhura në Itali, ku si...
Reagojnë ashpër tifo-grupi "Tirona fanatics": Po sillen në mënyrë të turpshme me ne

Provokojnë tifozët e Tiranës: Neser luajmë ndjeshjen e rradhes me morrat…

0
Tifo-grupi i zjarrtë i ekipit bardheblu Tirona Fanatics kanë provokuar me një status para ndeshjes derbi e cila do të jetë vendimtare për luftën...
Koronavirus vë në rrezik real fillimin e këtij sezoni të Formula 1

Koronavirus vë në rrezik real fillimin e këtij sezoni të Formula 1

0
Koronavirus vë në rrezik real fillimin e këtij sezoni të Formula 1. Pas anulimit të Çmimit të Madh të Kinës të parashikuar më 19...
Sarri nuk pranon humbjen: Në itali do na kishin dhënë dy penallti

Sarri nuk pranon humbjen: Në itali do na kishin dhënë dy penallti

0
Juventusi humbi mbrëmë ndaj Lionit dhe tregoi se nuk është gati ta fusë veten në listën e treshes apo katërshes pretendente për të fituar...
Derbi- mania: Shitet gjysma e stadiumit në vetëm pak orë

Derbi- mania: Shitet gjysma e stadiumit në vetëm pak orë

0
Numri i biletave ka ecur sot me një ritëm të jashtëzakonshëm. Gjysma e stadiumit është shitur në pak ore. Pas një takimi me Policinë e...
Ronaldo dhe Mesi do të luajnë në të njëjtin ekip në SHBA

Ronaldo dhe Mesi do të luajnë në të njëjtin ekip në SHBA

0
  Trajneri i Minesotës, në ligen amerikane, Adrian Heth ka deklaruar se Kristiano Ronaldo dhe Lionel Mesi ka gjasa të luajnë një ditë te skuadra...