Milani duket se shpëtimi do ti vijë nga Amerika

0
Duket se vera do të jetë shumë e nxehtë për ekipin e Milanit. Pas dênimit nga UEFA për mospjesmarrje këtë vit në UEFA Europa...
MEDIALINE.AL

Portieri Shehi “ilaçi” i çmontimit total të Skënderbeut

0
Skënderbeu mbetet në pozicion aspak të qetë në këtë periudhë, që duket me shumë luhatje për bardhekuqtë. Vendimi i KAS dukshëm që ka shkaktuar...
medialine.al

Orges Shehi i del për zot të marrë drejtimin e Skënderbeut këtë sezon

0
Orges Shehi është trajneri i ri i skuadrës së Skënderbeut. Ish-portieri dhe kapiteni i korçarëve në vitet më të lavdishme të klubit, do të...

Çmontohet Skënderbeu: Daja firmos akordin me Flamurtarin

0
Tashmë mund të thuhet se ka marrë fund çështja e trajnerit të ri të Flamurtarit. Pankina e vlonjatëve do i besohet për sezonin e...

Shorteu i Champions: Kukësi me fat, luan kundër Valletas

0
Një kundërshtar nga Malta për Kukësin në turin e parë kualifikues të UEFA Champions League. Verilindorët peshkuan kampionen e shtetit ishullor skuadrën e Valletës. Në...

Nis “çmontimi” i Skënderbeut, Lilaj firmos me Gabalën në Azerbajxhan

0
Sabien Lilaj ka mbyllur gjithçka më Skënderbeun, pas pezullimit të korçarëve për të luajtur në Europë dhe menjëherë ka gjetur skuadrën e tij të...
Progresi i kombëtares së Kosovën merr vëmendjen e FIFA-s

Kombëtarja e Kosovës tani do të vijë edhe me një pamje të re

0
Kombëtarja e Kosovës përveç arritjes së rezultateve pozitive, tani do të vijë edhe me një pamje të re.  Fanella e re e Kombetares së Kosoves...

Real Madrid blen një nga talentet premtues brazilian për 40 milionë euro

0
Reali i Madridit ka arritur të mbyllë me sukses blerjen e një elementi mjaft të rëndësishëm për të ardhmen. Bëhet fjalë për Rodrygo Goes...
medialine.al

CAS lë në fuqi vendimin e UEFA-s për dënimin e Skëndërbeut

0
Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) në Lozanë vendosi të lërë në fuqi vendimin e Apelit në çështjen e klubit të futbollit sportiv Skënderbeu, i...

Griezman i thotë jo Barçes dhe milionave për “dashurinë”

0
Ka nga ata që i thonë ‘jo’ parave, madje edhe tundimit. Pas shumë zërave të merkatos që e bashkonin me Barcelonën, Antoine Griezmann ka...