Interi merr fitoren e parë në Seria A për 2019-ën

0
Interit i vjen shpëtimi nga stoli. Vetëm dy minuta pasi u hodh në fushë (në vend të Joao Marios në minutën e 77-të) Lautaro...
Ja kush nga kampionatet ka shënuar më shumë gola në Champions

Ja kush nga kampionatet ka shënuar më shumë gola në Champions

0
Ja kush nga kampionatet ka shënuar më shumë gola në Champions. Uefa Champions League ul siparin e ndeshjeve të treta dhe me disa skuadra...

14 mijë bileta të shitura për miqësoren e sotme Kosovë- Shqipëri

0
Edhe pse luhet në Zvicër, miqësorja Kosovë- Shqipëri ka ngallur shumë interes. Paraprakisht mësohet se janë shitur deri tani 14 mijë bileta nga 22...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Partizani bie në Durrës ndërsa Skënderbeu fundoset në Gjirokastër

0
Ka nisur me surpriza java e 16-të e Superligës shqiptare. Partizani ka rënë në Durrës ndërsa Skënderbeu vazhdon eurinë negative teksa mposhtet edhe në...

Superderbi që fitohet në shtesë nga Tirana

0
Sapo është mbyllur supersfida midis Partizanit dhe Tiranës në Air Albania Stadium me fitoren e shumëpritur nga bardheblutē. Goli në shtesë i Kobinah i dha...
De Rossi do të mungojë në sfidën më të rëndësishme ndaj Juventus

De Rossi do të mungojë në sfidën më të rëndësishme ndaj Juventus

0
Kapiteni dhe legjenda e Romës, Daniele De Rossi nuk do të udhëtojë me verdhekuqtë drejt Torinos, për t’u përballur me Juventusin kryesues, për shkak...

Nainggolan eshte gati per Barcelonen, Roma kerkon te beje historine

0
Në një nga sfidat më të rëndësishme të karrierës si trajner, Eusebio Di Francesco ka marrë sinjale pozitive nga Radja Nainggolan, në seancën stërvitore...
Plas tek Bajern Mynih, lojtarët kundër trajnerit Kovac

Plas tek Bajern Mynih, lojtarët kundër trajnerit Kovac

0
Bayern Munchen nuk po kalon një periudhë të mirë dhe që tani kanë dalë zërat e parë kritikë në kundër trajnerit Kovac. Sipas “Bild”, James...

Teuta shkarkon trajnerin korçar

0
Tjetër largim trajneri në përfundim të javës së 15-të të Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franco Lerdas, lë detyrën edhe Bledi Shkëmbi. Klubi i...

Tefik Osmani i jep fund aludimeve të merkatos, firmos me Teutën

0
Ish futbollisti i Skënderbeut, Tefik Osmani, mes shumë ofertave dhe mundësive, ka gjetur më në fund skuadrën ku do të vijojë karrierën për sezonin...