UEFA me dorë të hekurt: Ska kupa europe nêse nuk përfundoni kampionatin

0
UEFA duket se është fort kundër çdo lige që e shpall të pavlefshme sezonin 2019/20. Informacioni vjen nga gazetari i Forbes, Chris William, i...

Tirana e “çmendur” përmbys ndeshjen për 2 minuta

0
Ekipi bardheblu ka arritur të triumfojë në atë qē u quajt "sfida e titullit". Ekipi 24 herë kampion zhvilloi një ndeshje shumë të mirë...
Reagojnë ashpër tifo-grupi "Tirona fanatics": Po sillen në mënyrë të turpshme me ne

Zbulohet koreografia e tifo-grupit bardheblu “Tirona Fanatics”

0
Minutat ikin dhe tifozët po u japin dorën e fundit përgatitjeve të tyre, teksa po rregullojnë çdo detaj. Si anëtarë të “Fanatics”, ashtu edhe ata...
E BUJSHME: Guardiola mund të shkojë në seria A

Pep Guardiola pranon se mund të shkarkohet nga City

0
E ardhmja e Pep Guardiolës te Mançester Siti është më në dyshim se kurrë. Tekniku spanjoll dështoi në kampionat teksa titulli tashmë është në...

Mediat kosovare japin notat vlerësuese për lojtarët. Shkëlqen Berisha

0
Kosova ka pësuar humbje nga Anglia me rezultat 5-3, në kualifikimet për Kampionatin Evropian. Një humbje që vjen pas 15 ndeshjeve me rezultatet pozitive (10...
Plas te Kamza: Probleme ekonomike me rrogat dhe rezultatet

Plas te Kamza: Probleme ekonomike me rrogat dhe rezultatet

0
Plas te Kamza: Probleme ekonomike me rrogat dhe rezultatet.  Bashkia s’ka dhënë 2 rrogat e fundit. Te Kamza nuk po gjejnë qetësi. Sikur të mos...

Tirana- Teuta pritet të ketë me mijra tifozë në stadium

0
Interesim i lartë për bileta për sfidën e sotme Tirana-Teuta. Edhe pse nuk ka një shifër zyrtare, mësohet se janë shitur të paktën 8...

Milan nuk gjen paqe/ Bën gati largimin e Piolit

0
Që nga shkarkimi i tij në fillim të sezonit nga drejtimi i Valencias për shkak të marrëdhënieve të tij të këqija me drejtuesit e...

Tirana nuk ndalet as në transfertën e Shkodrës

0
Ekipi bardheblu nuk ndalet as në transfertën delikate në Shkodër. Kobinah i jep fitoren kryeqytetasve 4 minuta para fundit të ndeshjes. Tirana merr fitoren e...
Ja sa vlen kampionati shqiptar, Kukësi ekipi më i shtrejtë

Ja sa vlen kampionati shqiptar, Kukësi ekipi më i shtrejtë

0
Sipas të dhënave të Transfermarket vlera e kampionatit shqiptar është 38.09 milionë Paund. Ekipi me vlerën më të madhe aktuale është ekipi verilindor i Kukësit....