Luçiano Boçi: Dardha e ka bishtin mbrapa

Luçiano Boçi: Dardha e ka bishtin mbrapa

Ka 24 orë që Rama po përdor të gjitha bateritë e tij për ta përcjellë në opinion ndihmën humanitare që ndërkombëtarët demonstruan ndaj shqiptarëve,...

S’ishte PD/ Zbulohet kush është personi që ‘fundosi’ kryebashkiakun socialist, ‘hakmarrje’ padish mes tyre

Ditën e djeshme, Prokuroria e Përgjithshme nisi hetimet në drejtim të kryebashkiakut të Librazhdit Kastriot Gurra, duke i kërkuar KQZ-së formularin e tij të...
Presidenti Meta "kërcënon sërish": Do publikoj fakte të rënda

Nuk ndalet Meta: Bën sërish thirrje për mbështetje

Presidenti Meta e ka nisur ditën e premte me një thirrje për të gjithë shqiptarët për mbështetje masive më datën 2 mars. POSTIMI I PLOTË Të...

A po përgatitet Rama për zgjedhje të parakohshme?

Kongresi vjen në një moment kur, gjithnjë e më shumë po përflitet për zgjedhje të parakohshme. Të vjetrit e PS-së, kundërshtojnë autoritarizmin e Ramës...

Çmendet Rama, i kërkon qytetares që t’ia lërë fëmijën komshiut, ajo e zë ngushtë...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se nga sot në portalin e-albania mund të merren leje edhe për daljet në arsye shëndetësore. Por kryeministri është zënë...

Kryebashkiaku i PS i ndërton një super-shtëpi gjyshes me fondet e tërmetit

Tërmeti i 1 qershorit 2019, i cili preku disa fshatra të rrethit Devoll, dëmtoi shumë banesa në fshatin Vidohovë. Në këtë fshat u rindërtuan...

Edhe Eliona Pitarka pozon foto thuajse nudo

Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të brendshme. Dhe nuk janë vetëm yjet dhe personazhet e showbizit...
Luçiano Boçi nga Elbasani: Jemi gati për betejën zgjedhore

Luçiano Boçi nga Elbasani: Jemi gati për betejën zgjedhore

  Ish deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi shprehet optimist për betejën e ardhshme zgjedhore të Partisë Demokratike në Qarkun e Elbasanit. Ndër të tjera...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ish-deputeti: Ftoj socialistët e ndershëm të japin dorëheqje nga bashkitë

As Bulqiza, as Burreli, as Shkodra, as Vora por as dhe Tirana nuk kanë zgjedhur kryetarë bashkishë. Ata janë emërime të modelit Edi Rama. Un nuk...

“Më vjen turp që e përqafuat”, studentja shqiptare në Kanada letër Trudeau-t: Kërko falje...

Një studente e Universitetit Otavo I ka shkruar një letër kryeministrit të Kanadasë pas takimit të këtij të fundit me kryeministritn e Shqipërisë, Edi...