Jeni beqarë/e? Ndoshta veprimet tuaja ju kanë të tillë

0
Shumica e njerëzve nuk kanë ndonjë shpjegim për atë se përse janë ende beqarë – disa prej nesh nuk kemi zgjedhur të jemi beqarë,...

A dini që kafja më e shtrenjtë prodhohet nga jashtëqitja e një kafshe?

0
Një nga kafet më të shtrenjta dhe më të kërkuara në botë është "Kopi luwak" ose kafe Civet. Veçantia e kësaj kafeje është se ajo...

Dueli “All White” i zonjave të para, Melanie Trump dhe Brigitte Macron

0
Përtej rëndësisë diplomatike takimi Macron- Trump, ka edhe një duel "Zonjash të para". Melani Trump v Brigitte Macron, një duel veshjesh "All white".   Asgjë nuk zgjidhet...

28 vjeçarja ka mahnitur bregdetin e Alikantes në Spanjë

0
Ish-eskorta e futbollistit Wayne Rooney ka nxjerrë në pah rezultatet e përpjekjeve të saj gjatë pushimeve në brigjet e Alikantes në Spanjë. E veshur me...

Demi Rose shkakton “tsunami” në plazhet e Kepit Gjelbër

0
Demi Rose ishte qendra e vëmendjes në plazhet e Kepit të Gjelbër. Ish e dashura e reperit Tyga tregoi format e saj të mrekullueshme me...

Studimi: Ja mosha kur çiftet kryejnë me shume marredhenie seksuale

0
Është mëse e qartë që kur njeriu bëhet prind jeta e tij ndryshon totalisht. Kujdesi për fëmijët është një angazhim shumë i madh, që...

Roma po përjeton një moment magjik si në fushë por edhe me tifozet

0
Roma po përjeton një nga momentet më magjike të saj në futboll, pasi eliminoi Barcelonën në çerekfinale, por edhe në luftën për vendin e...

Ja çfarë Jenna pasi është nga bashkëshorti pas nëntë vitesh martesë

0
Jenna Dewan është kthyer fuqishëm në rrjetet sociale pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Channing Tatum. Në postimet më të fundit në Instagram, aktorja...

Të thëna dhe të pathëna rreth historisë javës Ornela dhe Rama

0
Deklarata e Ornela Vorpsit për “dashurinë platonike” për Edi Ramën, në kohët kur ai ishte pedagogu i saj bëri shumë bujë këto ditë në...

Priten skandale dhe demaskime në klasën politike nga libri i Bleona Qeretit

0
Bleona Qereti ka bërë të ditur se së shpejti do të dalë libri i saj i shumëpritur nga të gjithë. Politika shqiptare pritet të...