16 C
Tirana
E premte, Dhjetor 6, 2019
Njihuni me bukuroshen e vajzave të garave të shpejtësisë së motorrave

Njihuni me bukuroshen e vajzave të garave të shpejtësisë së motorrave

Quhet Martina Bottiglieri, ka përfunduar studimet e larta më akademinë e arteve, por preferon të jetë pjesë e vajzave që reklamojnë garat e shpejtësisë,...

Juventus u ndal por shikoni kush bukuroshe bën tifo

Modelja bukuroshe Diana Tinari është bërë tifoze e Juventusit nga magjitë e legjendës juventine, Alesandro Del Piero dhe nuk e ka ndërruar më ekipin...
Moderatorja Bora Zemani ndryshon tërësisht pamjen e saj

Moderatorja Bora Zemani ndryshon tërësisht pamjen e saj

Bora Zemani, moderatorja e dashur për publikun, i ka habitur të gjithë me anë të një videoje të shkurtër krah Rezarta Shkurtës. Ajo që bie...
Ish e dashura e Mario Balotellit duket në super formë

Ish e dashura e Mario Balotellit duket në super formë

Ish e dashura e Mario Balotellit duket në super formë. Mario Balotelli ka ditur gjithmonë t’i zgjedhë të dashurat e tij. Të gjitha ka qenë...
Kjo ka qenë deklarata interesante dhe shokuese e aktores Vanessa Hudgens.

Habit aktorja: Kam dashur të luaj rol prostitute apo të droguare

Habit aktorja, kam dashur të luaj rol prostitute apo të droguare. Kjo ka qenë deklarata interesante dhe shokuese e aktores Vanessa Hudgens. Ajo u bë...
Wanda Nara hidhet në gjyq nga ish-bashkëshorti i saj

Wanda Nara hidhet në gjyq nga ish-bashkëshorti i saj

Wanda është hedhur në gjyq nga ish-bashkëshorti i saj, Maxi Lopez, për shpërndarjen në rrjetet sociale të të dhënave personale, duke përfshirë edhe numrin...
Ja kush është bukuroshja që mbështet verdhekuqtë në çdo ndeshje

Ja kush është bukuroshja që mbështet verdhekuqtë në çdo ndeshje

Angazhimet e Përfaqësueseve në futboll kanë përfunduar dhe këtë javë do të rikthehen të luhen ndeshjet e kampionateve të klubeve. Për të motivuar futbollistët e...
Presidenti Trump gjen kohën edhe për të bërë shaka me Melanian

Presidenti Trump gjen kohën edhe për të bërë shaka me Melanian

Presidenti Trump gjen kohën edhe për të bërë shaka me Melanian. Ai mund të dojë që Amerika të jetë e para, por duket se...
Kidman: Martesa me Tom Kruise më mbrojti nga ngacmimet seksuale

Kidman: Martesa me Tom Kruise më mbrojti nga ngacmimet seksuale

Aktorja Nicole Kidman deklaroi se duke qenë e martuar me Tom Cruise i dha asaj mbrojtje nga ngacmimet seksuale në fillim të karrierës. Aktorja hollivudiane...
Anglezët janë të çmendur vendosin baste për emrin e foshnjes mbretërore

Anglezët janë të çmendur vendosin baste për emrin e foshnjes mbretërore

Anglezët janë të çmendur vendosin baste për emrin e foshnjes mbretërore.  Çfarë do ta quajnë Meghan dhe Princi Harry si foshnjën e tyre mbretërore?...
- Advertisement -