Alfio i dedikon Fatmës fjalët më domethënëse të dashurisë

Alfio i dedikon Fatmës fjalët më domethënëse të dashurisë

Alfio dhe Fatma duket se kanë zgjedhur të shijojnë jugun e Shqipërisë dhe kanë ndarë me ndjekësit disa nga momentet pranë njëri-tjetrit. Ka qenë Rrotani...
Ja çfarë mendon Gjiko për pozat seksi të Elitës?

Ja çfarë mendon Gjiko për pozat seksi të Elitës?

Elita dhe Gjiko kanë treguar me anë të disa postimeve se kanë zgjedhur bregdetin e Shqipërisë për të kaluar puahimet e tyre. Së fundmi ka...
Erjona Sulejmani "shpëthen" vetëm duke postuar foto topless

Erjona Sulejmani mahnit me format dhe foto thuajse nudo

Erjona Sulejmani, modelja shqiptare ish-bashkëshortja e futbollistit të përfaqësueses zvicerane Blerim Dzemaili vazhdon t’i mahnitë dhe t’i lërë pa fjalë fansat e saj në...
Dj Blunt i rikthehet ofendimeve ndaj Ledri Vulës

Dj Blunt i rikthehet ofendimeve ndaj Ledri Vulës

Dy vite më parë, bëri bujë debati midis Dj Blunt dhe Ledri Vulës. Ky i fundit shpërtheu në të shara ndaj reperit, të cilin...

Tashmë është vajza e cila i mëson këngë Enedës

  Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eneda Tarifa ka treguar me videon e fundit në rrjetet sociale se si e ka shijuar darkën me...
Besniku kujdeset te fiksoje çdo moment në shtatzanin e Jonidës

Besniku kujdeset te fiksoje çdo moment në shtatzanin e Jonidës

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka treguar me postimet e ndryshme se mezi po e pret momentin kur do të mundet ta mbajë në...
Xhensila Myrtezaj i është futur me zell palestrës

Xhensila Myrtezaj në bashkëpunim me DJ e njohur?

Me anë të një postimi në ‘Instastory’, këngëtarja e njohur, Xhenila Myrtezaj ka treguar se ndodhet në Prishtinë për projektin e ardhshëm muzikor. Ajo ka...
Ledina Çelo ndan me ndjekësit e saj kujtimin e veçantë

Ledina Çelo ndan me ndjekësit e saj kujtimin e veçantë

Prej disa vitesh tanimë, Ledina Çelo është zhvendosur në Gjermani duke u shkëputur edhe nga muzika. Megjithatë në postimin e fundit në ‘Instagram’, Ledina Çelo...
WOW: Eni Çobani sozia e një prej yjeve botërore

WOW: Eni Çobani sozia e një prej yjeve botërore

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, avokatja e njohur, Eni Çobani ka treguar se me kë personazh të njohur ngjason sipas asaj...

Klodiana Shala tregon arsyen pse sot është beqare

Klodiana Shala tregon arsyen pse sot është vetëm Në mesin e të ftuarve pasditen e kaluar në “Ftesë në 5”, ka qenë edhe atletja e...