12 C
Tirana
E mërkurë, 29 Janar, 2020
Aktorja Arjola Demiri: Me këtë aktor do bëja skena s*eksi në film

Aktorja Arjola Demiri: Me këtë aktor do bëja skena s*eksi në film

Arjola Demiri është kthyer tashmë në një nga aktoret shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale e mediat rozë. Bukuroshja nga Tropojau bë e...

I mahniti të gjithë me sytë e saj/ Vajza më e bukur në botë...

Anatasiya Knyazeva është shpallur në vitin 2017. Madje atë e krahasuan edhe me Irina Shayk. Vogëlushja doli edhe në kopertinën e Vogue, Francë, si modelja...
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqen në Kanë

Rita Ora di të tërheqë vëmendjen gjithmonë me foto provokuese

  Këngëtarja me famë botërore e origjinë shqiptare është duke punuar shumë për projektin e saj të radhës muzikor dhe këtë e ka bërë vetë...
Delinda Disha replikon pas akuzave të Xhodës

Delinda Disha replikon pas akuzave të Xhodës

I ftuar këtë të shtunë në emisionin “Shiko Kush LUAN”, aktori i njohur, Irgen Çela u pyet lidhur me mendimin e tij për “Çiftin...
Guardiola një trajner i mirë por shofer skandaloz

Guardiola një trajner i mirë por shofer skandaloz

Pep Guardiola është një nga trajnerët më të mirë në botë. Emri i teknikut spanjoll lidhet gjithnjë me suksesin, teksa është edhe arkitekti i...
I dashuri i Agnesa Vuthaj në kërkim nga policia për mashtrim

I dashuri i Agnesa Vuthaj në kërkim nga policia për mashtrim

“Magazina.al” ka zbuluar lidhjen e dashurisë së ish-missit Agnesa Vuthaj me biznesmenin nga India, Chetaan Sandesara. Sandesara, 57 vjeç, është 23 vite më i madh...

Komentet epike të qytetarëve të Librazhdit: Çfarë presin nga bashkia në 2020-ën

Vetëm pak ditë më parë, Librazhdi News publikoi në faqen e Facebook një pyetje me mbishkrimin: “Çfarë do donit të bënte bashkia e Librazhdit në...
Kjo është femra më e klikuar në Youtube

Kjo është femra më e klikuar në Youtube

Në rast se nuk e dinit, këngëtarja e hiteve latine, Natti Natasha është femra më e klikuar në Youtube. Por duket se ylli 33 vjeçar...
Anxhelina Hadërgjonaj provokon imagjinatën e ndjekësve duke i "hequr" të gjitha

Anxhelina Hadërgjonaj provokon imagjinatën e ndjekësve duke i “hequr” të gjitha

Anxhelina Hadërgjonaj ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve. Ajo e ka publikuar një foto në Instagram dhe në të shfaqet pa asgjë në pjesën e sipërme...
Jonida Maliqi pas Eurovisionit flet për lidhjen e saj të dashurisë

Romeo “fëlliq” keq Jonida Maliqin pas ndarjes

Jonida Maliqi deklaroi pak ditë më parë se është beqare, duke i dhënë fund aludimeve në lidhje me Romeo Veshajn. Pas puthjeve pasionante dhe...
- Advertisement -