Video e kërcimit të dy moderatorëve të Top Channel po "çmend" rrjetin

Video e kërcimit të dy moderatorëve të Top Channel po “çmend” rrjetin

0
Aty, Ori shfaqet duke kërcyer me kolegun e saj, Isli Islami. Të dy kanë ndarë me ndjekësit e tyre një moment argëtimi pas emisionit...
Pas shumë kohësh Greta Koçi flet për dashurinë

Pas shumë kohësh Greta Koçi flet për dashurinë

0
E ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan  ishte këngëtarja e njohur Greta Koçi. Ajo në 29 Shkurt publikoi projektin e ri muzikor ‘Lum...
Neymar çedon në fushë por jashtë fushe "bën gola të bukur"

Neymar çedon në fushë por jashtë fushe “bën gola të bukur”

0
Ylli i PSG-së ka nisur një romancë me modelen 27-vjeçare amerikane, Natalia Barulich, ndërsa lajmi është dhënë nga mediat braziliane, sipas të cilave bukuroshja...

“Lajthit’ kryebashkiakja e Durrësit: Jemi të kënaqur me 50 viktima!

0
E tmerrshme ta mendosh, por kur gafa të tilla i bën edhe një kryetare bashkie, atëherë mund të thuhet pa frikë se injoranca ka...

Young Zerka surprizon me bashkëpunimin e radhës

0
Young Zerka surprizon me bashkëpunimin e radhës, rikthen në muzikë këngëtaren e njohur shqiptare Young Zerka ka zbuluar surprizën më të bukur për të...

Mamaja e Rita Orës kthehet dhe gatuan flinë tradicionale

0
Prindërit e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës, Besnik dhe Vera Ora, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Mal të...
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka thumbuar keq Kryeministrin Rama

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka thumbuar keq Kryeministrin Rama

0
Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka thumbuar keq Kryeminstrin aktual Edi Rama, në lidhje me median Ertv që ai drejton, dhe e përdor për...
Tamara Gorro pozon ashtu siç e ka bërë nëna

Tamara Gorro pozon ashtu siç e ka bërë nëna

0
Tamara Gorro pozon ashtu siç e ka bërë nëna. Bashkëshortja e futbollistit të Valencia, Ezeqiuel Garay, ka postuar një foto në Instagram, duke pozuar...
Olta Gixhari: Në teatër të keqtrajtojnë dhe të trajtojnë si marionetë

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ndryshon look-un e saj

0
Aktorja bukuroshe është gjithnjë në vëmendjen e mediave jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për look-un e saj të kuruar e...
Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më të re në moshë

Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më...

0
Kantautori i njohur Pirro Çako ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë, që prej divorcit të para shumë viteve nga sopranoja e njohur...