12 C
Tirana
E mërkurë, 29 Janar, 2020

Franceska Jace “ngre” temperaturat me fotot e nxehtat

Fotomodelja, Franceska Jace, ka ndarë sot me ndjekësat e saj, në Instagram , një foto e cila ngre temperaturat në një ditë të ftohtë...
Vejusha 43-vjeçare fajëson gratë për tradhëtitë e bashkëshortëve

Vejusha 43-vjeçare fajëson gratë për tradhëtitë e bashkëshortëve

Louise Van Der Velde është 43 vjeç dhe nëna e 2 fëmijëve. Pas vdekejs së burrit të saj në moshën 34-vjeçare, ajo filloi të...

Habit Viola Spiro: Nuk dua të mē etiketojnë si “vajza seksi”

Moderatorja sportive Viola Spiro ka befasur me vendimin që tregoi se ka marrë për të mos postuar më asnjë foto të saj me bikini,...
Zbulohen foto të tjera nga ceremonia private e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

Zbulohen foto të tjera nga ceremonia private e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda u martuan në një ceremoni private. Ata kanë realizuar një set special fotosh në Marok, dhe kanë vendosur t’i...

Balerina Olta Ahmetaj tregon problematikat e shtatëzanisë

Balerina e njohur, Olta Ahmetaj, dhe këngëtari Fabian Basha, ishin sot në studion e “Rudina” për të ndarë me publikun historinë e tyre të...
Fero organizon në detaje ditëlindjes e partneres Arbenita Ismajli

Fero organizon në detaje ditëlindjes e partneres Arbenita Ismajli

Mbrëmjen e djeshme, Arbenita Ismajli ka festuar ditëlindjen në mënyrën më të bukur. Krah saj ka qenë dhe partneri, Fero, i cili duket se...
Rita Rusic çmend fansat e saj me një selfie super provokuese

Rita Rusic çmend fansat e saj me një selfie super provokuese

Instagram tani nga një rrjet social është kthyer edhe në media ku modele apo individë të botës kinematografike ekspozojnë bukurinë e tyre. Një prej të...

Mbappe tregon simpati per bukuroshen shqiptare Lorena Haliti

Ylli i Paris Saint- Germain, Kylian Mbappe, u shpall kampion bote me Francën duke u shpallur dhe lojtari i ri më i mirë i...
Marina Vjollca na njeh me kunatën seksi

Marina Vjollca na njeh me kunatën seksi

Vëllai i këngëtarit të njohur Getoar Selimit, Libertiani, është prej kohësh në një lidhje me një bukuroshe që quhet Rida. Ajo është brune dhe...
Njihuni me bukuroshen shqiptare kampione në Taekwondo.

Njihuni me bukuroshen shqiptare kampione në Taekwondo.

Tika Camaj është një modele 31-vjeçare shqiptare, e cila ka mundur të pozojë edhe për “Viktoria’s Secret”. Ajo është e apasionuar pas arteve marciale,...
- Advertisement -