13 C
Tirana
E mërkurë, 29 Janar, 2020

I mahniti të gjithë me sytë e saj/ Vajza më e bukur në botë...

Anatasiya Knyazeva është shpallur në vitin 2017. Madje atë e krahasuan edhe me Irina Shayk. Vogëlushja doli edhe në kopertinën e Vogue, Francë, si modelja...

Horror/ Historiani kapet duke hedhur në lumë trupin e copëtuar të 24-vjeçares

Një historian i famshëm rus, ish-ushtarak, u arrestua në Shën Petersburg, i dyshuar si autor i vrasjes së studentes së tij. Ai u nxor nga...
Jonida Maliqi pas Eurovisionit flet për lidhjen e saj të dashurisë

Romeo “fëlliq” keq Jonida Maliqin pas ndarjes

Jonida Maliqi deklaroi pak ditë më parë se është beqare, duke i dhënë fund aludimeve në lidhje me Romeo Veshajn. Pas puthjeve pasionante dhe...
Aktorja Arjola Demiri: Me këtë aktor do bëja skena s*eksi në film

Aktorja Arjola Demiri: Me këtë aktor do bëja skena s*eksi në film

Arjola Demiri është kthyer tashmë në një nga aktoret shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale e mediat rozë. Bukuroshja nga Tropojau bë e...

Milioneri gjerman kërkon 10 persona t’i bëjnë shoqëri: Ejani jetoni në parajsën time

Milioneri gjerman Karl Reipen kërkon 10 persona, që të jetojnë me të në një nga pronat e tij, Zelandën të Re. Arsyeja e...
Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale,...

A dini që kafja më e shtrenjtë prodhohet nga jashtëqitja e një kafshe?

Një nga kafet më të shtrenjta dhe më të kërkuara në botë është "Kopi luwak" ose kafe Civet. Veçantia e kësaj kafeje është se ajo...

Nora Istrefi i “kall krejt” me rroba banjo në Dubai

Këngëtarja e njohur ka postuar në instagram foto ku shfaqet me rroba banje në nuancë të kuqe, të cilat ekspozojnë një trup tejet të...

Balerina Olta Ahmetaj tregon problematikat e shtatëzanisë

Balerina e njohur, Olta Ahmetaj, dhe këngëtari Fabian Basha, ishin sot në studion e “Rudina” për të ndarë me publikun historinë e tyre të...
Vejusha 43-vjeçare fajëson gratë për tradhëtitë e bashkëshortëve

Vejusha 43-vjeçare fajëson gratë për tradhëtitë e bashkëshortëve

Louise Van Der Velde është 43 vjeç dhe nëna e 2 fëmijëve. Pas vdekejs së burrit të saj në moshën 34-vjeçare, ajo filloi të...
- Advertisement -