Modelja kosovare Vildane Zeneli ndez rrjetin me foto "bombastike"

Modelja kosovare Vildane Zeneli ndez rrjetin me foto “bombastike”

Modelja nga Kosova Vildane Zeneli është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Pas një mungese gjatë pandemisë në rrjetet sociale, Vildane është...
Morena Taraku fillon të llastojë nipin e saj me rroba të bukura

Morena Taraku sërish “single”

Morena Taraku pranoi pak muaj më parë se ndodhej në një lidhje të re dashurie, pas ndarjes nga biznesmeni iranian Sasha Sobhani. Lajmin e...
Kejvina rikthehet me foto provokuese

Do habiteni! Si ka ndryshuar Kejvina nga disa vite më parë

Kejvina Kthjella eshtë një nga modelet më të komentuara të Shoëbiz-it shqiptar. Bukuroshja n aka mahnitur me format e saj trupore, por duket se jo...

Njihuni me peshëngritëse shqiptare më seksi

Sherjana Ruҫi ka një karrierë prej më shumë se 12-vitesh si peshëngritëse pasi e ka nisur këtë sport që në moshën 10-vjeҫare. E ftuar mëngjesin...

Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj flet për marrëdhënien e dashurisë

Visjani si rrallë herë lë menjëanë humorin dhe i shpreh publikisht dashurinë bashkëshortes së tij. Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar...
Habit gazetari: Merret me pjesët intime të Alba Hoxha

Habit gazetari: Merret me pjesët intime të Alba Hoxha

Flavio Qarri është një prej gazetarëve më kritik të vendit tonë, i cili nuk heziton të japë mendimin e tij për cështje të ndryshme....
Angela Martini provokon me një foto tejet sensuale

Angela Martini “provokon” nga jahti

Një nga modelet më seksi dhe të suksesshme në Shëqipëri, është edhe Angela Martini e cila është përfolur gjatë për marrëdhënien e saj me...
Ronela Hajati flet pa dorashka: Ja si quhej djali që putha për herë të parë

Ronela Hajati “tërheq” vëmendjen me foto provokuese

Ronela Hajati ka tërhequr gjithmonë vëmendjen jo vetëm për muzikën që bën, por gjithashtu dhe për bukurinë dhe karakterin e veçantë që ka. Ronela...
Kush nuk do të donte një nuse si Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi nuk përmbahet, poston foto intime

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Lidhja e tyre u zbulua gjatë karantinës...
Habit Eduart Grishaj: “Ka ik dashuria bashkë me lekët”

Habit Eduart Grishaj: “Ka ik dashuria bashkë me lekët”

Ditën e sotme i ftuar në ‘Ftesë në 5’ në Top Channel ishte regjizori i emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj....