Deklarata e Wanda Nara është një lajm i mirë për tifozët zikaltër

Wanda Nara sërish tërheq vëmendjen me foto provokuese

0
Wanda Nara, partnerja e futbollistit të PSG, Mauro Icardi, nuk e ka problem të tregojë më shumë seç duhet në fotot që poston, por...
Elvana Gjata me pushime përrallore në vendin nordik

Elvana Gjata me pushime përrallore në vendin nordik

0
Elvana Gjata është shkëputur për pak kohë nga koncertet e saj dhe projektet muzikore për të shijuar pushimet në Islandë. Dhe këngëtarja ka ndarë...
Adrola Dushi flet për "skenat erotike" me Eugent Bushpepën

Adrola Dushi flet për “skenat erotike” me Eugent Bushpepën

0
Modelja, Adrola Dushi ka ndarë një pjesë nga videoklipi i Eugent Bushpepës, në të cilin është pjesë si protagonistja kryesore, e një historie dashurie. Adrola...
Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”. E veshur me një fustan ngjyrë rozë, ajo ka falenderuar prezantuesin Amadeos për ftesën dhe ka përshëndetur gjithë shqiptarët, duke thënë se janë shteti i dytë me shikueshmërinë më të madhe të festivalit të Sanremos. Por cilat kanë qenë komentet e italianëve për Alketën? Në foton e postuar nga faqja zyrtare e Sanremo në instagram, duket se të gjithë e kanë pëlqyer Alketën, duke mos i kursyer komplimentet. “Bukuroshe”, Thjesht fantastike”, “Mbretëresha e festivalit”, ishin disa nga komentet në instagram. Duket se Alketa i ka bërë për vete të gjithë, duke folur plot energji dhe me një italishte të pastër. Një provë e kaluar me sukses nga moderatorja, që duket se ka arritur të perfeksionohet aq shumë, sa edhe skena e madhe e Sanremos nuk mundi ta ndalojë shkëlqimin e saj.

Alketa Vejsiu ” lë pa fjalë” Blendi Fevziun

0
Alketa Vejsiu ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Blendi Fevziut, për t’ju përgjigjur të gjithë kritikave që shqiptarët i kanë...
Telashe të reja për Nejmar, akuzohet për organizim prostitucioni

Telashe të reja për Nejmar, akuzohet për organizim prostitucioni

0
Nejmar para disa kohëve ia doli të mbyllte problemet me drejtësinë. Braziliani u përball me akuzën e përdhunimit teksa modelja Najila Triandade këmbëngulte se...
Arrestohet modelja seksi pasi tentoi të futej në fushë gjatë finale së Super Bowl

Arrestohet modelja seksi pasi tentoi të futej në fushë gjatë finale së Super Bowl

0
Modelja e njohur e Instagramit, Kelly Kay është arrestuar nga autoritetet në Miami, pasi tentoi të futej në fushë ndërkohë që po luhej finalja...
E çuditshme: Vidhte sanduiçë edhe pse ishte miliarder

E çuditshme: Vidhte sanduiçë edhe pse ishte miliarder

0
Banka e Investimeve Citigroup pezulloi një zyrtar të lartë të bursës, pasi vidhte ushqim nga mensa e kompanisë. Edhe pse fitonte mbi 1 milionë...
Çiljeta Xhilaga e nis 2020 si "gocë single"

Çiljeta Xhilaga e nis 2020 si “gocë single”

0
Çiljeta Xhilaga ka fshirë çdo postim të vjetër nga “Instagram”-i, duke e nisur vitin 2020 single. Ajo çfarë ra në sy ishte se këngëtarja kishte...
Habit Erjona Sulejmani: Ka shumë homoseksualë në futboll

Habit Erjona Sulejmani: Ka shumë homoseksualë në futboll

0
Bukuroshja shkodrane, Erjona Sulejmani është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, teksa së fundmi ka tërhequr vëmendjen e prestigjiozes “The Sun”,...

Inis Gjoni poston foton e 22-viteve më parë përkrah aktorit njohur

0
Inis Gjoni, ndonëse është distancuar nga daljet e shpeshta në publik, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron një numër të konsiderueshëm ndjekësish. Së...