lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Apeli edhe nga Kakavija: Jemi pa ushqim, pa ngrënë dhe pa pirë. Ne nuk...

0
"Jemi të bllokuar nga qeveria jonë pasi jemi të pamundur për të paguar për karantinim. Kërkojmë të na jepet zgjidhje.Jemi pa ushqim, pa hëngër...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Gjashtë anëtarë të një familje rezultojnë pozitiv ndaj Covid-19

0
Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në Fier. Burime bëjnë me dije se është infektuar një familje me gjashtë anëtarë. Të njëjtat...

Situata në Gjermani: 254 persona humbin jetën në 24 orët e fundit

0
Për të dytën ditë radhazi, Gjermania ka shënuar një rritje të numrit të personave të rinj të prekur me koronavirus. Kështu, në 24 orët e...

Rezulton pozitive bashkeshortja e pronarit te restorantit ne Elbasan

0
Ka rezultuar pozitive me kovid 19 bashkeshortja e 46 vjecarit pronarit te restorantit i cili nje dite me pare u konfirmua me koronavirus. Nga...

Covid-19: Rritet numri i të shëruarve në vend

0
383 të infektuar, 22 viktima dhe 154 të shëruar, ky është bilanci i deritanishëm i COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njoftoi një ditë më...

Një përshkrim perfekt i situatës nga Pano Soko

0
  ☆ Fasha orare e lëvizjes, tregëtimit dhe shërbimeve duhet hequr, sepse thjesht sa dëmton: ● njerëzit psikologjikisht dhe iu ul imunitetin ● ekonominë duke pamundësuar tregëtinë...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

E martë e zezë në SHBA: Rreth 2 mijë viktima në 24 orë

0
Ekzistojnë të paktën 398.809 raste me koronavirus në Shtetet e Bashkuara dhe 12.895 vdekje, sipas njoftimeve të Universitetit Johns Hopkins. Të marten u raportuan 30.613...
Ogerta Manstirliu ka mbrojtur doktoraturën me material të vjedhur

Kërkuan shpërblimin e premtuar, ministrja “merr me të mirë” mjekët e Lezhës: Kam veç...

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar me një status në rrjetin social Facebook në lidhje më deklaratën e stafit mjekësor të spitalit rajonal...

Jorida Tabaku: Paketa ekonomike le pa ndihmë shumë biznese

0
Ish deputeja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku në një lidhje direktë për Abc News këtë të martë ka folur në lidhje me për ndikimin...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Rreth 50 mijë persona në gjendje kritike: Ja shtetet më numrin më të madh

0
Janē afërsisht 50 mijë persona që janë nē gjendje kritike në të gjithë botën. Më saktë numërohen 47 780 persona. Media Line News sjell listen...