Nuk mjafton koronavirusi, Italia goditet dhe nga tërmeti

0
Situata ne Itali eshte vertete e rende. Numri i viktimave nga koronavirusi ka arritur ne 6 viktima, ndersa numri i te prekurve rritet ore...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ministria njofton rezultatet për 5 persona të dyshuar me Koronavirus

0
Ministria e Shëndetësisë informon se mbrëmjen e së martës ka përfunduar testimi i 5 rasteve të dyshuara për koronavirusin COVID-19, të cilat kanë rezultuar...
Ngjarje e rëndë: Një i moshuar humb jetën pasi bie nga ballkoni

LAJM I FUNDIT/ Bie nga kafeneja në katin e 6-të, vajza dërgohet rëndë në...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Korçës ku një vajzë ka rënë nga kati i gjashtë i...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Turqia tronditet sërish nga një tërmet i fortë

0
Një tërmet ka rënë pak më parë në zonën e Elazig, vend ku u ndje tërmeti me magnitudë 6.8 para pak javësh. Këtë herë magnituda...
Shënohet viktima e dytë nga Koronarovirusi në Itali

Deklarata e ekspertit amerikan të bioterrorizmit: Ky virus lindi në një laborator ushtarak

0
Deklarata e frikshme e ekspertit amerikan të bioterrorizmit: Koronavirusi lindi në një laborator ushtarak, është një armë vdekjeprurëse, ja si u përhap Francis Boyle, profesor...

E rende/Ndërron jetë sapo del nga puna punonjësi i Bashkisë

0
Një punonjës i Bashkisë së Delvinës ka humbur jetën pasditen e djeshme në mënyrë të papritur. Bëhet fjalë për Sopot Kamberin, 50 vjeç, përgjegjësi i...
Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i tmerrshëm

Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i tmerrshëm

0
Detaje të reja janë zbardhur nga krimi i tmerrshëm, i ndodhur sot në Durrës, ku burri vrau me levë hekuri bashkëshorten e tij, brenda...

E rende,djali therr me thike nenen dhe tenton ta djege

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Shkupit. Një 47 vjeçar mësohet se ka goditur me thikë nënën e tij...
Mediat greke: Shqipëria rrit masat kundër koronavirusit

Zv.ministri i shëndetësisë konfirmohet me koronavirus, mbyllet në karantinë

0
Zëvendësministri i shëndetësisë së Iranit ka testuar pozitiv pas testit që ka bërë ndaj koronavirusit, ka raportuar agjensia gjysmë zyrtare e lajmeve ILNA. Iraj Harichi...

Realiteti nuk eshte me ngjyra sikurse ne fotot e Rilindjes/Denoncon sekretarja e çeshtjeve zgjedhore...

0
Gjate nje deklarate per median , Sekretarja e çeshtjeve zgjedhore ne degen lokale te PD ne Elbasan Sonila Daiu denoncoi situaten e veshtire...