Parashikimi i yjeve për ditën e premte 13 Prill

0
DASHI Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do...

Parashikimi i yjeve për këtë javë

0
DASHI  Ata qe janë ne një lidhje do i kenë te gjitha mundësitë për ta përmirësuar situatën këtë jave. Do jene edhe me liberale ndaj...

Horoskopi ditor i dites hene

0
DASHI Pjesa me e madhe e atyre qe jane ne nje lidhje do kerkojne qetesine ne cift sot. Do beni gjithcka te largoni edhe rutinen...

Horoskopi ditor për datën 1 Prill

0
Dashi Vetëm nëse keni forcën për të ecur përpara ju mund të gjeni marrëveshjen me të dashurin/ën tuaj. Emocionet e reja nuk përjashtohen për ata...

Ja çfare parashikojne yjet per daten 29 mars

0
DASHI Gjithçka duket e qetë, sot nuk do të ketë grindje dhe diskutime me partnerin/en. Megjithatë Marsi është duke u përpjekur për t’ju vendosur shkopinj...