8 C
Tirana
E premte, Dhjetor 6, 2019
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi ditor për ditën e martë 3 dhjetor

Dashi  Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndonëse mund të ketë ndonjë komplikim në punë. Ndoshta nuk arrini që të ruani të njëjtin ritëm,...

Tmerri dhe frika po largon banorët drejt juglindjes

Unaza e qytetit të Elbasanit prej orësh po sheh një trafik të mbingarkuar. Sipas drejtuesve që kanë ndaluar dhe raportimeve janë banorë të Durrêsit dhe...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja çfarë kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Dashi  Gjatë kësaj dite lodhja do të jetë mjaft e pranishme duke shkaktuar humor të keq dhe nervozizëm. Mundohuni që këtë gjendje shpirtërore të mos...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja si do të jetë e shtuna sipas astrologut italian

Dashi  Hëna do të ketë ndikim të kundërt tek të lindurit e kësaj shenje, të cilët duhet të veprojnë me diplomaci. Ka shumë mundësi që...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Surprizat e horoskopit për ditën e premte

Dashi  Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja çfarë kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Dashi  Kjo e enjte do të sjellë zgjidhje për një sërë çështjesh me interes. Bëni mirë që ti zgjidhni sa më parë, për sa kohë...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi i së martës rezervon surpriza dhe vështirësi

Dashi  Venusi do të jetë në anën tuaj dhe pas një sërë vështirësish që keni kaluar, më në fund dashuria do të jetë e përmirësuar....
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja cfarë kanë rezervuar yjet për këtë javë

Dashi Dashuria: Do të keni shumë angazhime për t’u përballur në ditët e para të javës, por gjithçka do të funksionojë mirë. Gjysma e dytë...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 17 Nëntor 2019

Dashi-Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Saturnin në kundërshtim mund të shfaqen disa probleme. Në dashuri ju nevojitet më shumë garanci...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e horoskopit per te kete te shtune

Dashi Nëse flisni shumë mund të ketë komplikime, sidomos në dashuri, ku fundjava do të jetë e vështirë. Parashikohet që të ketë debate. Mund...
- Advertisement -