Ja fotot që faktojnë dhunën dhe tmerrin që përjetuan këta fëmijë sot

Ja fotot që faktojnë dhunën dhe tmerrin që përjetuan këta fëmijë sot

0
Protesta e sotme tregoi për të disatën herë që kjo qeveri me në krye Nastradinin me atlete të bardha është kundra qytetarëve të saj....
Çfarë po ndodh, policia plagos me armë një qytetar dhe po e mban të fshehtë në spital

Çfarë po ndodh, policia plagos me armë një qytetar dhe po e mban të...

0
Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka denoncuar plagosjen e një qytetari nga policia. Deputeti përmes profilit të “Facebook” ka postuar një video ku shihet...

O ju marrtë e mira ato mend që keni, po çlidhje ka prokuroja me...

0
Që kjo qeveri moralin e ka hedhur në kosh të plehrave ne e kemi kuptuar, po që të ishte edhe kaq e paskrupullt, këtë...
Fakte të reja rreth skandalit: Do të vras po më trego ku do të shkosh

Kur shteti “të përdhunon” dhe jo të mbron

0
Një ditë pasi ekspertiza mjekoligjore nxori raportin në lidhje me dëmtimet fizike që ishin konstatuar në trupin e Xhisiela Malokut, kjo e fundit është...

Brazil: Burri vret bashkëshorten dhe më pas e hedh nga kati katërt për tu...

0
Një ngjarje shumë e rendë ka ndodhur në Brazil. Burri hedh bashkëshorten e tij nga kati i katërt për t`u dukur si skenë vetëvrasjeje,...
Këta janë të marrë, sponsorizojnë nē Facebook deklaratat

Këta janë të marrë, sponsorizojnë nē Facebook deklaratat

0
Këta janë të marrë, sponsorizojnë nē Facebook deklaratat. Me sa duket rasti i fundit, më saktë skandali i fundit i ofruar nga qeverisja e...
Ja motivet që çuan nipin drejt vrasjes së gjyshes

Ja motivet që çuan nipin drejt vrasjes së gjyshes

0
21 vjeçar Redmon Gruda ka pranuar vrasjen me thikë të gjyshes së tij 81 vjeçare Floresha Shkurti. Para uniformave blu Redmoini ka treguar se e...
Ngjarje e kobshme në greqi me familjen shqiptare

Ngjarje e kobshme në greqi me familjen shqiptare

0
Mjekët e spitalit të qytetit të Amfisës në Greqi deklaruan se janë të shokuar në lidhje me atë që mësuan së fundi pas ekzaminimit...
Gjobitet nga policia për ndëtim pa leje tani kërcënon të kryejë vetëvrasje

Gjobitet nga policia për ndëtim pa leje tani kërcënon të kryejë vetëvrasje

0
Një 42-vjeçar, banues në fshatin Tapi të Kuçovës, ka hipur në shtyllën e tensionit të lartë dhe kërcënon të hidhet. Andon Ziu ka marrë një...
Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus

Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus

0
Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus. Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovicë të Lezhës, ku...