Vjedhja e arjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

Vjedhja e argjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

0
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qendëe të Elbasanit, ku një argjendari ka rënë pre e një grabitje. Argjendaria ndodhet vetëm...
Atentati në Elbasan: Si i riu i shpëtoi atentatit

Atentati në Elbasan: Si i riu i shpëtoi atentatit

0
Detaje te reja nga ngjarja e ndodhur pas mesnate në Elbasan ku mbeti i plagosur një 23-vjeçar. I riu Kei Piu (në foto) u gjet...

E rende,djali therr me thike nenen dhe tenton ta djege

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Shkupit. Një 47 vjeçar mësohet se ka goditur me thikë nënën e tij...

Zbulohen detaje tronditëse të ngjarjes makabre në Mallakastër

0
Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja makabër në Mallakastër, ku Drita Saliaj, 52-vjeç, u mbyt në rezervuar nga nipi i burrit të...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarja në Elbasan: Policia jep detajet e para

0
Ka reaguar edhe Policia e Elbasanit pas ngjarjes së rêndë ndodhur mëngjesit e sotëm në Elbasan. DEKLARATA E POLICISË Rreth orës 01:15, në lagjen "Luigj Gurakuqi",...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Lajmi i fundit/ Digjet një makinë në Tiranë. Ja dyshimet e para

0
Një automjet është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë. Mësohet se mjeti është djegur, teksa ndodhej i parkuar në rrugën “Zef...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksident i rëndë në Tiranë: Nuk dihet nëse ka të lënduar

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një makinë ka përfunduar e përmbushur dhe e copëtuar anash rrugës. Siç duket edhe...
Meningjiti i merr jetën vajzës 13-vjeçare

Meningjiti i merr jetën vajzës 13-vjeçare

0
Një kërcimtare e shëndetshme humbi jetën në mënyrë të papritur për shkak të sëmundjes së meningjitit. Valentina Sanna, e cila u përshkrua si një prej...

Tërmeti në greqi: Ka dëmtime në shtëpin dhe njërëz të plagosur

0
Një tërmet i fortë me madhësi 5.6 me magnetik në Richter Scale ndodhi në 2:49 të mëngjesit të hershëm, 14 kilometra në verilindje të...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksident i rëndë në punë: Gjen vdekjen tragjikisht 28- vjeçari

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një gomisteri në Bathore, ku ka humbur jetën një 28-vjeçar. Policia sqaron se i riu...