lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

E rëndë: Shtetasi shqiptar në Itali humb jetën nga Covid-19

0
Një 65 vjeçar shqiptar me banim në Romë humbi jetën nga koronavirusi COVID-19.  Vetë bashkëshortja dha lajmin e hidhur përmes një një postimi në...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë: 50- vjeçari vetëvaret

0
Ditën e sotme rreth orës 10:00, në një zonë malore në fshatin Broboniq të Mitrovicës, u gjet i vdekur një 50-vjeçar i varur në...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë: Dy të mitur humbin jetën pas shpërthimit të bombave

0
Dy fëmijë u vranë dhe të paktën tetë persona të tjerë u plagosën, pas shpërthimit të dy bombave në qytetin verior të Afganistanit, Mazar-e-Sharif,...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksidenti në tunel: Niset me urgjencë në spital drejtuesja e mjetit

0
Një makinë është përfshirë në aksident në rrugën Tiranë-Elbasan në dalje të tunelit të Krrabës, ndërsa raportohet nga burimet se ka mbetur e plagosur...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarja në Peqin: Vritet me 7 plumba djali i policit

0
Burime për Media Line News bëjnë me dije se 23- vjecari i vrarë në Përparim ështē djali i njē polici. Sipas burimeve viktima ka marrë...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë: Tre persona me maskë godasin me thikë 21 vjeçarin

0
Një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Elbasan, pasi është goditur me thikë nga tre persona. Mësohet se ngjarja e...

Ngjarje e rëndë: Bie nga kati i gjashtë gjatë lëkundjes së tërmetit

0
DNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Një 62 vjeçar me inciale Th.R. ka rënë nga pallati duke humbur jetën. Burime...

Panik dhe frikë: Një 47 vjecar shtrihet në rrugë

0
  Një 47 vjeçar në Romë është ndjerë keq dhe është rrëzuar në tokë teksa po priste autobuzin. Ai kishte vështërsi në frymarrje dhe të gjithë menduan...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Dalin detaje të ngjarjes së rëndë: Viktima ishte 35-vjeç

0
Një krim i rëndë është regjistruar sot në fshatin Halil në Fushë-Krujë. Sipas informacioneve mësohet se sherri në një familje ka përfunduar me një...
Vjedhja e arjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

Vjedhja e argjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

0
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qendëe të Elbasanit, ku një argjendari ka rënë pre e një grabitje. Argjendaria ndodhet vetëm...