Policia parandalon krimin në familje: Vëllai kërcënon me jetë të vëllain

0
Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr.4 parandalon një ngjarje të rëndë kriminale brenda një familjeje në Tiranë. Vëllai rrëmben armen të...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksident i rëndë: Përmbyset autobuzi me udhëtarë në Berat

0
Një autobus me udhëtarë është përmbysur në Poshnje të Beratit, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se nga përmbysja e autobusit janë...

Gazetarja: Vrau gruan i nisur nga thashethemet

0
45-vjeçari Lulzim Cuku, pak ditë më parë goditi me thikë bashkëshorten e tij Manjolën Cuku, duke e lënë të vdekur në vend. Ngjarja e...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Shpërthen ngrohësja në lokal: Tre persona të plagosur transportohen në QSUT

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në një lokal në Gramsh. Burime bëjnë me dije se ka shpërthyer ngrohësja në një lokal dhe për...
Gjykataa në Elbasan vendos burg pa afat për autorin e përplasjes së efektivit

Ngjarja në Elbasan: Raportohen 5 persona të plagosur

0
  Një ndjekje e një makine nga policia, ka përfunduar me një aksident në Elbasan në afërsi të Krastës. Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Tmerr në Elbasan: Përplasje me armë dhe disa persona të plagosur

0
Të shtëna me armë në Elbasan/ Disa të plagosur, mes tyre një polic Të shtëna me armë janë rregjistruar pak më parë pranë rrugës nacionale...

Vdekja e të burgosurit: STOP nxjerr videon kompromentuese

0
Ditën e dielë është gjetur i pajetë në burgun e Peqinit, Andon Mëhillaj, i njohur si anëtar i bandës së Julian Sinanajt. Në të...
Krimi rëndë në Xhafzotaj: Fqinjët tregojnë ulërimat e viktimës

Dëshmia e Cukut: E vrava sepse e kishte kthyer shtêpinë në “shtëpi publike”

0
Është zbardhur dëshmia e dhënë nga Lulzim Cuku, i cili vrau me thikë gruan e tij në Durrës. Gjatë dëshmisë në policinë e Durrësit,...

Shpërthen bombola: Humb jetën 1 person

0
Një i moshuar ka humbur jetën këtë të diel në lagjen “Ahmet Haxhija” në Shkodër. Sipas policisë lokale një zjarr ka rënë në katin...
Aksidenti në Elbasan- Librazhd: I përfshirë në aksident është një zyrtar i lartë grek

Aksidenti në Elbasan- Librazhd: I përfshirë në aksident është një zyrtar i lartë grek

0
Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se njëri nga personat që ka mbetur i plagosur nga aksidenti është edhe një zyrtar i...