Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan pasi e ka zënë poshtë dheu

0
Një 35-vjeçar ka humbur jetën në Elbasan, pasi e ka zënë poshtë dheu. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Emin Matraxhiu’, ndërsa viktima është Silurjan...
Ngjarje e rëndë: Babai rreth të bijën e mitur pas një mesazhi në celular

Ngjarje e rëndë: Babai rreth të bijën e mitur pas një mesazhi në celular

0
Ka mjaftuar një mesazh në telefon, që një shtetas shqiptar 52 vjeç, të bëjë për spital të bijën 15 vjeçare. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen...

ELBASANI NË SHTETRRETHIM: RENEA zbarkon në Elbasan dhe merr në kontroll pikat kyçe

0
Pas vrasjes së avokatit Ravik Gurra në Elbasan policia e shtetit është vënë në lëvizje. Forcat RENEA ka mbërritur me urgjencë në qytet, ndërsa...
Zbulohet shuma rekord e grabitur autoblindës

Zbulohet shuma rekord e grabitur autoblindës

0
Dy milionë euro raportohet se janë grabitur sot rreth orës 15:30 nga persona ende të paidentifikuar në Rinas. Ndryshe nga sa u raportua fillimisht,...

Fruthi: Foshnja 4 muajshe humb jetën në spital

0
Një foshnjë 4 muajshe me inicialet A.A nga Manza e Durrësit ka humbur jetën në shërbimin e pediatrisë në QSUT për shkak të komplikacioneve...

Peqin: 35- vjecari humbet jeten nga rryma elektrike

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, me pasojë vdekjen e një 35 vjeçari. Mësohet se shtetasi Ilir Sharka, 35...

Tiranë: Një burrë bie nga kati gjashtë, nuk dihet gjëndja e tij shëndetësore

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, pranë zonës së Kodrës së Diellit në Tiranë. Banorët tregojnë se një  burrë ka rënë nga kati...

Perfshihet nga flakët banesa në Tiranë

0
Një banesë në zonën e Teleferikut në Tiranë është përfshirë nga zjarri dhe për pasojë kryefamiljari është dëmtuar. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 06:30. Burime...

189 pasagjerë përjetojnë tmerr në lartësi

0
Pasagjerët e një avioni që po udhëtonte nga Irlanda drejt Kroacisë përjetuan disa minuta tmerri. Presioni i ajrit në bord ra papritur dhe avioni humbi...

Grabitet posta sekrete në Prokurorinë e Durrësit

0
Grabitet posta sekrete e Prokurorisë së Durrësit. Grabitja ka ndodhur sot paradite nga persona ende të paidentifikuar. Nuk dihet se si ka ndodhur grabitja, dhe se...