Rasti i kryetares së komunitetit të Madridit dhe hendeku madh kulturoro-ekonomik me Europën

0
Dje u dorëhoq e turpëruar Cristina Cifuentes, kryetarja e komunitetit të Madridit për dy kremra rigjenerues te vjedhur ne vitin 2011 në një supermarket. Gjatë...
Në Durrës ndodh atentati por Elbasani vihet në shtetrrethim

Plas armët edhe në Durrës: Një i plagosur

0
Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas të dhënave të para, një person ka mbetur i plagosur nga ngjarja e...
Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus

Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus

0
Tragjedi në Lezhë ku humbin jetën 2 persona në pus. Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Torovicë të Lezhës, ku...
Tragjedia në Maqedoni: Rrëfimi babait që nxorri me duart e tij fëmijë nga rrënojat e autobuzit

Aksident tragjik: Mes viktimave dhe një 19- vjeçar shqiptar

0
Onur Sadiku është 19-vjeçari që ka ndërruar jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin që udhëtonte nga Shkupi për në Tetovë. Familja e tij jeton në...
Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë: Mbeten të plagosur 5 persona

Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë: Mbeten të plagosur 5 persona

0
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Gjirokastër-Kakavijë. Siç bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:30 në fshatin Derviçan, ku dy...
Atentat me armë zjarri ndaj një personi në Broshkë në aksin Peqin- Elbasan

Ngjarje e rëndë në Elbasan: Vritet në atentat 24-vjeçari dhe plagoset i vëllai

0
Një 24-vjeçar është qëlluar për vdekje në Elbasan, ndërsa vëllai i tij ka mbetur i plagosur. Viktimë e atentatit ka mbetur shtetasi i identifikuar...
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Aksident rrugor: Dy persona janë plagosur në aksin Lezhë-Shkodër

0
Dy persona janë plagosur pas një aksidenti rrugor që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Nga të dhënat e para thuhet se...

Ngjarja e Elbasanit: Drejtuesi i furgonit ishte nën efektin e alkoolit

0
Drejtoria e Policisë Elbasan ka dalë me një deklaratë pēr mediat rreth aksidentit të rëndë rrugor. Sipas policisë shoferi ka drejtuar mjetin nē gjendje të...
Ariu sulmon ish-deputetin duke i shkaktuar vdekjen

Ariu sulmon ish-deputetin duke i shkaktuar vdekjen

0
Ish-deputeti në Asamblenë e Republikës Ruse të Yakutia, Alexander Krilov ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga një ari, ndërsa kishte dalë...
Virusi i rrallë i merr jetën 18- vjeçares nga Tirana

Fushë Krujë: Nusja denoncon ish-vjehrrin dhe kuneterit per ushtrim dhune

0
Një grua me iniciale M.B., ka kërkuar ndihmën e policisë në Krujë pasi dhunohej nga ish-vjehrri së bashku me dy djemtë e tij. Sipas njoftimit...