Vjedhja e arjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

Vjedhja e argjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

0
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qendëe të Elbasanit, ku një argjendari ka rënë pre e një grabitje. Argjendaria ndodhet vetëm...
Dalin pamjet e aksidentit ku humbën jetën dy mësuesit

Dalin pamjet e aksidentit ku humbën jetën dy mësuesit

0
Identifikohen dy mësuesit që humbën jetën në aksidentin tragjik të mesditës së sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi dy kilometra larg qytetit të Memaliajt, në fshatin...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Humb jetën në rrethana misterioze 17-vjeçarja shqiptare

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë...
Ngjarje e rëndë: 15 fëmijë humbin jetën nga një zjarr në jetimore

Ngjarje e rëndë: 15 fëmijë humbin jetën nga një zjarr në jetimore

0
Haiti është tronditur nga një ngjarje tepër e rëndë pasi 15  fëmijë kanë gjetur vdekjen nga një zjarr që përfshiu një jetimore. Mediat e huaja...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Tmerr në Elbasan: Përplasje me armë dhe disa persona të plagosur

0
Të shtëna me armë në Elbasan/ Disa të plagosur, mes tyre një polic Të shtëna me armë janë rregjistruar pak më parë pranë rrugës nacionale...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë në Vlorë: 80-vjeçarja humb jetën pasi digjet stani

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë, ku si pasojë e një zjarri që ka rënë në një stan, ka...

Gazetarja: Vrau gruan i nisur nga thashethemet

0
45-vjeçari Lulzim Cuku, pak ditë më parë goditi me thikë bashkëshorten e tij Manjolën Cuku, duke e lënë të vdekur në vend. Ngjarja e...

E RËNDË: Fëmijët ishin prezentë kur ndodhi vrasja në Xhafzotaj

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mesnatë në Durrës. 45-vjeçari Lulzim Cuko ka goditur me thikë për vdekje bashkëshorten e tij Mimoza Cuko. Pas...

Zbulohen detaje tronditëse të ngjarjes makabre në Mallakastër

0
Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja makabër në Mallakastër, ku Drita Saliaj, 52-vjeç, u mbyt në rezervuar nga nipi i burrit të...
Aksidenti tragjik në punë: Arrestohet përgjegjësi teknik dhe manovratori

Aksidenti tragjik në punë: Arrestohet përgjegjësi teknik dhe manovratori

0
Policia e Korçës ka arrestuar dy persona pas vdekjes së 35-vjeçarit Elvis Josifi, teksa ishte duke punuar në një ndërtesë, ditën e djeshme. Burime nga...