lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Humb jetën në rrethana misterioze 17-vjeçarja shqiptare

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur Aurora Grazini vetëm shtatëmbëdhjetë...
Ngjarje e rëndë: 15 fëmijë humbin jetën nga një zjarr në jetimore

Ngjarje e rëndë: 15 fëmijë humbin jetën nga një zjarr në jetimore

0
Haiti është tronditur nga një ngjarje tepër e rëndë pasi 15  fëmijë kanë gjetur vdekjen nga një zjarr që përfshiu një jetimore. Mediat e huaja...
Vjedhja e arjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

Vjedhja e argjendarisë në Elbasan: Policia identifikon autorin e parë

0
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qendëe të Elbasanit, ku një argjendari ka rënë pre e një grabitje. Argjendaria ndodhet vetëm...
Aksident tragjik në Itali: Vdes shqiptar baba i dy fëmijëve

Aksident tragjik në Itali: Vdes shqiptar baba i dy fëmijëve

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje në zonën e La Secca në Itali. Një shqiptar, i cili po udhëtonte...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë në Vlorë: 80-vjeçarja humb jetën pasi digjet stani

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë, ku si pasojë e një zjarri që ka rënë në një stan, ka...
Një 51-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës

Ngjarje e rëndë në Shkodër: 47-vjeçari plagos me thikë bashkëfshatarin

0
Një 47-vjeçar me iniciale A.B në fshatin Shtoj të Shkodrës ka plagosur me thikë si pasojë e një konflikti të çastit 42-vjeçarin me iniciale...
Dalin pamjet e aksidentit ku humbën jetën dy mësuesit

Dalin pamjet e aksidentit ku humbën jetën dy mësuesit

0
Identifikohen dy mësuesit që humbën jetën në aksidentin tragjik të mesditës së sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi dy kilometra larg qytetit të Memaliajt, në fshatin...
Itali: Treni i shpejtësisë lartë del nga shinat, dy të vdekur dhe dhjetra të plagosur

Itali: Treni i shpejtësisë lartë del nga shinat, dy të vdekur dhe dhjetra të...

0
Treni i shpejtësisë lartë  Frecciarossa Av 9595 Milano-Salerno doli nga shinat në linjën me shpejtësi të lartë afër Ospedaletto Lodigiano, në provincën e Lodi. Si...

Aksident i frikshëm: Avioni ndahet në tri pjesë

0
Një aeroplan pasagjerësh doli nga pista në një aeroport të Turqisë, duke u ndarë në tri pjesë. Deri tani bëhet e ditur se një...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Tjetër aksident i rëndë: Makina bie nga 80 metra në lumin Gjanica

0
Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin Fier-Ballsh. Mësohet se makina ka rënë nga një lartësi prej 80 metrash dhe ka përfunduar...