Skandal: Ja se si transportohet pacienti në shi në QSUT

0
Se me çfarë standartes po qeveris Rilindja po e kuptojmë çdo e ditë e më shumë. Shëndetësia u trumpetua si një "kalë beteje" e...
Kryeministri Edi Rama: Nga mesdita nuk ka transport urban në Tiranë dhe Durrës

Buxheti ka para por Rama ia shpërndan oligarkëve dhe jo qytetarëve

0
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi iu përgjigj një deklarate të kreut të qeverisë, Edi Rama, se nuk ka lekë për të...