Denoncime për blerjen e studentëve protestues me nga 1000 euro

0
Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook, ka akuzuar kreun e qeverisë, Edi Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj se po tentojnë...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka nisur verifikimet për kompaninë e Arbër Abazit, nipit...

0
Në media janë ekspozuar dokumente që vërtetojnë se një kompani e quajtur “Alko-Impex Construction shpk”, e drejtuar nga nipi i deputetit socialist Sadri Abazi,...
Ogerta Manstirliu ka mbrojtur doktoraturën me material të vjedhur

Ogerta Manstirliu ka mbrojtur doktoraturën me material të vjedhur

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu ka mbrojtur Doktoraturën me një material të vjedhur. Denoncimi është bërë sot nga Lëvizja për Universitetin, ndërsa deri më tani...

Fiks Fare: Buka që hamë prodhohet me miell, gruri i të cilit është për...

0
Fiks Fare në emisionin e mbrëmshëm  denoncoi skandalin për miellin e bukës që përdoret në Shqipëri. Gazetarët e Fiks Fare kanë zbuluar se standardi i...
Ç`BËHET KËSHTU: 8 milionë lekë i b*yth dhome që e quajnë ambulancë

Ç`BËHET KËSHTU: 8 milionë lekë i b*yth dhome që e quajnë ambulancë

0
Disa ditë më parë Bashkia e Gramshit nëpërmjet faqes së saj njoftoi banorët e fshatit Silarë se po përfundojnë punimet për ndërtimin e ambulancës...

Bashkiaku i Maliqit shpenzon 10 milion për bredhin e vitit të ri

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kryetarin e Bashkisë së Maliqit, sipas të cilit ka paguar 10 milion lekë të vjetra për të blerë një...
Zbulohen detaje nga vrasja e ndodhur në qytetin e Kavajës

Zbulohen detaje nga vrasja e ndodhur në qytetin e Kavajës

0
Një vrasje me armë ka ndodhur në Kavajë pak momente më parë. Është ekzekutuar një burrë rreth 50 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Pd akuza ndaj Prelës për lidhje me grupin e Avdylajve

0
Partia Demokratike ka reaguar sërish pas deklaratës së dy prokurorëve të dosjes së shumëpërfolur 339, Vladimir Marës dhe Dritan Prençit, të cilët hodhën poshtë...

Dyshimet e Artan Hoxhës: Kush e vrau grabitësin policia apo shokët

0
Gazetari Artan Hoxha i ftuar në “Report Tv” ka folur lidhur me grabitjen e ndodhur në aeroportin e Rinas ku mbeti i vdekur njëri...
Ja plani betonizues i Lali Erit në pjesët hyrëse të parkut tek liqeni

Ja plani betonizues i Lali Erit në pjesët hyrëse të parkut tek liqeni

0
Ja plani betonizues i Lali Erit në pjesët hyrëse të parkut tek liqeni. Kreu i Departamentit të Mjedisit pranë Partisë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka...