8 C
Tirana
E premte, Dhjetor 6, 2019

Elbasan, ndertesa e vjeter rrezik per qytetaret / “Eshte fole per perdoruesit e droges”

Ndertesat e vjetra te braktisura nga pronaret jane bere gjithnje e më të shpeshta në qytetin e Elbasanit. Ndërtesa 2 katëshe në lagjjen “Emin...

Bashkiaku i Maliqit shpenzon 10 milion për bredhin e vitit të ri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar kryetarin e Bashkisë së Maliqit, sipas të cilit ka paguar 10 milion lekë të vjetra për të blerë një...

Godina e braktisur strehe per injektuesit e droges/ Shiringa ne toke, ja ku gjendet

GODINA E BRAKTISUR NE ELBASAN STREHEZ PER INJEKTUESIT E DROGES PRINDER DHE BANORE KERKOJNE PASTRIMIN E ZONES Godinat e vjetra të braktisur nga pronarët, në pjesën...
Kuvendi miraton konçensionin e florit të Rrugës Milot-Balldre

KLSH nxjerr mashtrimet e PPP-së Milot- Balldre

Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit...

Agim Kajamakit i thanë të arratisej

  Arratisja e Agim Kajmakut, pak para se policia ti mbërrinte në shtëpinë e tij, ka vënë në siklet qeverinë Rama. I shpallur në kërkim për...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Zbulohen detaje nga ngjarja e mbrëmshme ku e reja u hodh nga kati i...

Adela Gjoka ishte në vit të fundit të shkollës së lartë, në Fakultetin e Inxhinierisë në Tiranë. Mbrëmjen e djeshme e reja u vetëhodh nga...
Si po e shkatërron spitalin e Librazhdit "miku" i Taulant Ballës

Si po e shkatërron spitalin e Librazhdit “miku” i Taulant Ballës

Denoncon shkaterrimin e spitalit te Librazhdit nga drejtori xhahil i Taulant Bego Yaris! sb Ju lutem anonim.. Doktor ju pershenes/ Spitali Librazhd eshte shkaterru, Kam punu...
Ministri Lleshaj hedh akuza ndaj Presidentit Meta

Ministria e Lleshajt bën namin me bileta. Plot 60 mijë dollarë bileta

Aranita Brahaj, drejtoreshë e Open Data ka ngritur një pyetje mbi pagesën e udhëtimit të ministrit të Brendshëm, Sandër Llashaj, në Bejrut, udhëtim që...
Gazetarja Klodiana Lala: Syzet ishin ato që çuan në arrestimin e Rrajes

Atentati ndaj prokurorit Ndoj: Ja sa ishte numri i atentatorëve

Policia e Shtetit vijon kontrollet për atentatorët e dyshuar ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Lahos, ngjarje ku humbi jetën fatkeqësisht edhe shoferi Andi...
Platforma per bashkqeverisjen zbulon skandalin me dheniet e lejeve per ndertim HEC-i ne Fan

Platforma per bashkqeverisjen zbulon skandalin me dheniet e lejeve per ndertim HEC-i ne Fan

Partia Demokratike ka publikuar një mesazh që banorëve të Mirditës u ka mbërritur nga Platforma e Bashkëqeverisjes lidhur me ndërtimin e hidrocentralit në Fan. Sipas...
- Advertisement -