Historia e nënë Haxhiresë që përloti teleshikuesit

0
Historia e dytë që u trajtua në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte historia e nënë Haxhiresë ose siç e quante veten...

Një rast i rendë pedofilie ka ndodhur në një fshat në Qarkun e Vlorës

0
Një rast i rëndë pedofilie ka ndodhur në një fshat në Qarkun e Vlorës. Një 11-vjeçare është ngacmuar nga mësuesi i saj dy muaj...

Tjetër SKANDAL: Efektivi i FNSH ngacmon studenten dhe pedagogen e juridikut

0
Një ditë pas videoskandalit të punonjësit të policisë në Gruemirë, një tjetër skandal ka prekur efektivët e Policisë së Shkodrës. Sipas denoncimit të bërë nga...

Pêrmasat e një tragjedie: I varroset bashkêshorti dhe e bija ndërsa e ëma nuk...

0
Manjola Cakoni është një nga të mbijetuarat e tërmetit që tronditi vendin në orët e para të mëngjesit të së martës. Ajo ka humbur...

Babai i braktis, nëna prej 6-vitesh në Koma, ndërsa daja i dy fëmijëve i...

0
Babai i braktis, nëna pëson aksident të rënde dhe prej 6 vitesh ndodhet në koma, ndërsa daja që ka marrë para për t’u kujdesur...

Gjyshja s*ksi shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bikini

0
Albërie Hadërgjonaj mbahet jo vetëm si një nga këngëtaret më të mira të tregut muzikor shqiptar, por edhe si një nga femrat më seksi...
Erisa Carës, studentes së juridkut, tërmeti i ndërpreu ëndërrat në moshën më të bukur

Erisa Carës, studentes së juridkut, tërmeti i ndërpreu ëndërrat në moshën më të bukur

0
Çdo orë që kalon bilanci i viktimave rritet dhe tragjedia po pllakos në çdo familje të prekur prej tërmetit. Midis viktimave ishin dhe fëmijë...

Ja se në ç`mjerim jetohet sot në 2018 në Tiranë

0
Në zonën e Tufinës jeton e vetme 94-vjeçarja Hasime Veizi, të cilës si të mos mjaftonin problemet e moshës dhe vetmia, prej 2 muajsh...
LEGJENDA THESARIT: Në fshatin Valikardhë kanë nisur gërmime natën

LEGJENDA THESARIT: Në fshatin Valikardhë kanë nisur gërmime natën

0
Gërmimet e paligjshme që bëhen natën shqetësuan banorët e fshatit Valikardhë. Një legjendë për thesar, sipas tyre, duket se ka tërhequr në zonën e...

Mrekullitë ekzistojnë, historia e Suriut që mbijetoi 3 ditë në pus dhe nën masivin...

0
Kush tha që mrekullitë nuk ekzistojnë? Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u bëmë dëshmitarë të një mrekullie që...