“Ka një mesazh për ty”/ Historia e trishtë e 36-vjeçares

“Ka një mesazh për ty”/ Historia e trishtë e 36-vjeçares

0
“Ka një mesazh për ty” në Tv Klan solli sot historinë e pabesueshme dhe të trishtë të 36-vjeçares Danita. Ajo në studio ka treguar...

Kur je me fat: Qeni i gris pashaportën dhe i shpëton jetën

0
  Qeni i shkatërron pasaportën dhe i shpëton jetën. Një grua tregoi në Facebook historinë e saj, duke shpjeguar se duhej të nisej për në...
Pengmarrja në Kamëz dhe prishja e pazarit të drogës

Pengmarrja në Kamëz dhe prishja e pazarit të drogës

0
Policia e Shtetit ka zhvilluar sot një aksion në Shijak, ku ka shoqëruar dy persona, të dyshuar për rrëmbimin e ndodhur në Kamzë 10...
Këtu është për të ikur natën. Gjykata liron hajdutët

Këtu është për të ikur natën. Gjykata liron hajdutët

0
“Ça t’u themi fëmijëve; të keqen babai, shiko bëmë një pasuri këtu por këtu nuk është për t’u rrojtur. Këtu është për të ikur...

Shtepia iu demtua nga termeti: Çifti fle ne kasollen e lopes,femijet tek te afermit

0
Muaji janar ka sjellë temperatura  minus dhe të papërballueshme për shumë familje, që nuk e kanë një strehë të sigurtë. Tërmeti i 26 nëntorit i...

“Prindërit e mi humbën 5 fëmijë, por unë mbijetova”, fizioterapisti rrëfen historinë e trishtë

0
Emisioni “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë aspak të zakontë të një 43-vjeçari, i cili jeton në Tepelenë. Ilir...

Gjyshja s*ksi shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bikini

0
Albërie Hadërgjonaj mbahet jo vetëm si një nga këngëtaret më të mira të tregut muzikor shqiptar, por edhe si një nga femrat më seksi...

U braktis nga gruaja kur humbi paratë/ Shihni si ka përfunduar ish-bosi i minierave...

0
David Glashin, dikur ishte një milioner që zotëronte një kompani që merrej me gërmimet e arit në Papa Guinen e Re. Asokohe bashkëpunonte me biznesmenët...

Dhjetë lajmet e rreme të 2019-ës që bënë xhiron e botës

0
Prej kur shprehja “lajme të rreme” është përdorur në përditshmëri në vitin 2016, ne kemi qenë dëshmitarë të një universi me informacion jo të...

Abuzoi seksualisht me të, 19-vjeçari vret priftin pedofil duke i ngulur kryqin në fyt

0
Një 19-vjeçar është arrestuar për vrasjen e një prifti të dyshuar pedofil duke goditur kryqin që mbante në qafë poshtë fytit akt i cili...