Rrëfimi prekës i infermieres me lot në sy

0
Një infermiere nga Anglia, Shirley Watts ka postuar një video mjaft prekëse në rrjetet sociale. Me lot në sy dhe me hundën e kuqe nga...

Ngjarje e rëndë: Vret të fejuarën pasi dyshonte se e infektoi me Koronavirus

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një student 26-vjeçar italian Antonio De Pace vrau të fejuarën e tij pasi prentendonte se...

90 vjeçarja refuzon respiratorin: Ruajeni për një më të ri

0
Suzane Hojlaerts, 90-vjeçe nga Binkomi në Belgjikë, dy javë më parë ka filluar të ndjejë problemet e para shëndetësore në veçanti në kanalet e...
Dashuria nuk njeh kufi! Çifti takohet çdo ditë në kufirin Gjermani -Danimarkë

Dashuria nuk njeh kufi! Çifti takohet çdo ditë në kufirin Gjermani -Danimarkë

0
Dashuria nuk njeh kufi! Koronavirusi nuk arrin të ndajë çiftin e moshuar Një çift i moshuar është bërë i njohur për takimin e përditshëm, pavarësisht...
Shenjë shprese: 102 vjeçarja italiane ia del të mposhtë Koronavirusin

Shenjë shprese: 102 vjeçarja italiane ia del të mposhtë Koronavirusin

0
Italia duket se po sheh dritë në fund të tunelit të ferrit pasi prej 2 muajsh është nën tmerrin e Covid-19. Por, mrekullitë ndodhi. Media...

Histori e çuditshme në “Dua të të bëj të lumtur”

0
E ftuar në “Dua të të bëj të lumtur”, mbrëmjen e sotme, Klaudia i ka kërkuar një mundësi të dytë ish të fejuarit. E...

E TRISHTË: Covid- 19 i merr jetën çiftit pas 62 viteve martesë

0
62 vite martese, vdesin në të njëjtën ditë nga koronavirusi. 😢 Një çift të moshuarish të prekur me koronavirus kanë vdekur të dy në të...
Masat ndaj Koronavirusit: Ja 8 vendimet e marra nga qeveria shqiptare

Intervista rrënqethëse e mjekut brenda spitalit në Itali

0
“Një dhomë e madhe me njëzet shtretër është hapur në brendësi të urgjencës, e cila përdoret vetëm për ngjarje masive. Ne e quajmë atë...
Këngëtarja e njohur tregon për dramën e saj, pengmarrjen dhe abuzimin seksual

Këngëtarja e njohur tregon për dramën e saj, pengmarrjen dhe abuzimin seksual

0
Këngëtarja e njohur tregon për dramën e saj, u mora peng, u drogova dhe u përdhunova Aimee Duffy, këngëtarja nga Uellsi e njohur si...
KORÇË: Një automjet aksidenton 70- vjeçarin me biçikletë

Skandal: Në Korçë zyrtari i kërkon favore seksuale në këmbim të vendit të punës

0
Në rast i rëndë është ai që po shqyrtohet së fundmi nga Prokuroria e Korcës. Kanë nisur hetimet për një zyrtar të Tatimeve të Drejtorisë...