Mediat greke: Shqipëria rrit masat kundër koronavirusit

Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Imë bijë është e prekur

0
Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarja e rëndë në Cërrik: Viktima ishte nënë e 3 fëmijëve

0
Një 43-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Xibrakë të Njësisë Administrative Shalë, pjesë e...

Vdekja e Rexhina Debrovës/ Ngjarja merr tjeter drejtim

0
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e mjekëve të Elbasanit, gabimi i të cilëve shkaktoi vdekjen e 25-vjeçares shtatzënë Rexhina Debrova. Për herë...

Më ka rënë nga dritarja pa e kuptuar”, babai tregon si doli fëmija nga...

0
Babai i një fëmije i cili është gjetur në gjendje kritike për jetën në mes të rrugës në zonën e Bardhajve të...

Vdekja e të resë pak ditë pas dasmës, zbulohet autopsia e Rezarta Hajdarit

0
Pasi ka kaluar më shumë se një muaj nga vdekja e Rezarta Hajdarit, më në fund është zbuluar shkaku që solli helmimin e çiftit...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Shpërthim i fuqishëm: Humb jetën një polic

0
Një polic i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur, është bilanci tragjik i një shpërthimi në Zhur të Prizrenit mbrëmjen e kësaj të...

E parakaloi me makine/Rreh gruan ne prezence te bashkeshortit

0
Nje konflikt për motive të dobëta për pak sa nuk përfundoi me të lënduar në Elbasan. Ngjarja u regjistrua këtë mëngjes pranë një...
Gjykataa në Elbasan vendos burg pa afat për autorin e përplasjes së efektivit

Momenti i shoqerimit te 27 vjecarit qe sfidoi policine

0
Me një fytyrë ku i dallohej bezdia, Media Line News ka siguruar momentin e shoqërimit të 27 vjeçarit Almiron Shehu, i cili...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Zbulohen shkaqet e vrasjes së bashkëshortes 33-vjeçare

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës së 1 shkurtit në fshatin, Xhafzotaj të Durrësit. Lulëzim Cuku ka vrarë me thikë për motive...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Ngjarje e rëndë: Gjendet i pajetë 24- vjeçari

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Torovicë-Balldre, ku një mjet tip “Fiat” ka dalë nga rruga që prej orëve të vona të...