Policia ka shpallur në kërkim ish deputetin Bardh Spahia

Policia ka shpallur në kërkim ish deputetin Bardh Spahia

0
Policia ka shpallur në kërkim ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Ky vendim mësohet se ka ardhur pas incidenteve që ndodhën dje në Shkodër...
Në Burrel nuk ndalen: I vënë flakën materialeve zgjedhore

Në Burrel nuk ndalen: I vënë flakën materialeve zgjedhore

0
Iu është vënë flaka materialeve zgjedhore në Burrel, pas disa orëve të tensionit mes policisë dhe qytetarëve. Këta të fundit i kanë nxjerrë jashtë...
Protestuesit në Kukës tërheqin me kavo derën e KZAZ-së

Protestuesit në Kukës tërheqin me kavo derën e KZAZ-së

0
Protestuesit në Kukës duket se janë nga më të vendosurit për largimin e materialeve zgjedhore nga KZAZ-ja në zbatim sipas tyre, të dekretit të...
Deputeti thirrje policisës: Bashkohuni me popullin dhe mos iu binduni Ramës

Deputeti thirrje policisës: Bashkohuni me popullin dhe mos iu binduni Ramës

0
Deputeti i futur në Kuvend nga Rama, Lefter Maliqi u ka bërë thirrje policëve në të gjithë vendin të mos u binden urdhrave të...

Nuk shmangen përplasjet dhe tensionet as nē Gjirokastër

0
Drejtuesit e opozitës në Qarkun e Gjirokastër bashkë me simpatizantë e mbështetës i janë drejtuar qendrës së KZAZ-së nr 78 për të hequr materialit...
Toni Gogu, zv/ministër i Drejtësisë: Le të mos na votojnë nëse PS-ja nuk i përfaqëson

Toni Gogu, zv/ministër i Drejtësisë: Le të mos na votojnë nëse PS-ja nuk i...

0
Toni Gogu, zv/ministër i Drejtësisë, i ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN foli për përgjimet e publikuara nga “Bild”, duke u shprehur...
Edhe Bashkia e Gjirokastrës ka kërkuar lirimin e ambienteve zgjedhore

Edhe Bashkia e Gjirokastrës ka kërkuar lirimin e ambienteve zgjedhore

0
Edhe Bashkia e Gjirokastrës ka kërkuar lirimin e ambienteve zgjedhore. Bashkia e qytetit jugor ka urdhëruar KZAZ 78 për lirimin e ambienteve. Pas këtij urdhri,...
Përplasja në KZAZ-në e Burrelit: Disa qytetarë kanë mbetur të lënduar

Përplasja në KZAZ-në e Burrelit: Disa qytetarë kanë mbetur të lënduar

0
Një përplasje e fortë e një grupi qytetarësh me Policinë ka ndodhur para disa minutash në Burrel, përpara KZAZ nr.16. Qytetarët kërkojnë largimin e materialeve...
Bild deklaron se nesër do të publikohen 10 video të reja me personazh kryesor Edi Ramën

Bild deklaron se nesër do të publikohen 10 video të reja me personazh kryesor...

0
Burime nga gazeta më e madhe në Europë ‘Bild’ kanë bërë me dije se ditën e nesërme do të publikohen 10 audio të reja. Në...
Basha pas daljes nga prokuroria: Dosja është bërë në zyrën e Ramës

Basha pas daljes nga prokuroria: Dosja është bërë në zyrën e Ramës

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka folur sot nga Prokuroria e Tiranës ku u paraqit në orën 10:30 minuta. Duke folur për mediat Basha u...