Çollaku: Bild do të publikojë të tjera fakte tronditëse

0
Sipas Çollakut, investigimi i Bild nuk ka mbaruar dhe së shpejti do të publikohen të dhëna të reja. Çollaku në një sms dërguar moderatorit të...
Balla: Nuk ka asnjë mundësi për të rishikuar datën e zgjedhjeve

Balla: Nëse PD dhe LSI do duan të hyjnë në zgjedhje gjendet mundësia

0
Taulant Balla numri dy i Partisë Socialiste, u shpreh se do të gjendet mundësia që PD dhe LSI të futen në zgjedhje, në rast...

Rama: Artikullin në gazetën Bild e ka shkruar Ylli Manjani

0
Kryeministri Edi Rama komentoi në “Opinion” artikullin e gazetës gjemane, Bild, ku Shqipëria trajtohej si shtet mafioz në duart e gangesterëve. Rama tha se...

Komenti epik: Shame on you o Fred Peza e Shkumbini Channel

0
Pas mbrëmjes së 11 majit, kur një grup të rinjsh, në shenjë proteste ndaj qëndrimeve të tij, shkroi një parullë në afërsi të banesës...

HABI: Biznesi ishte çregjistruar ndër tatimorët bëjnë kontrolle

0
Në Korçë, një biznesi që kishte më shumë se një muaj që ishte çregjistruar pranë QKB-së dhe nuk kishte asnjë detyrim për të paguar...

Vasili shuan zërat për mohimin e vizës amerikane

0
Petrit Vasili ka reaguar pas lajmit se atij mund të i jetë hequr viza amerikane. Ishte gazetarja e “Zërit të Amerikës” , e cila...

ÇBEHET KESHTU: Deputetja e Ps i merr 150 mijë euro për ta kandiduar për...

0
Publikohet një tjetër skandal që po ndodh brenda Partisë Socialiste, tashmë në Kuçovë. Sipas mesazhit të një qytetari të publikuar nga ish-kryeminstri Sali Berisha, tregohet...
Bardhi: Edi Rama është sot njeriu më i rrezikshëm për stabilitetin e vendit

Zgjedhjet lokale: Pd dhe LSI çojnë anëtarët nē KZAZ

0
Sekretari i Përgjithshëm të PD-së Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me propozimin e anëtarëve që i takojnë PD në KZAZ pas interesimin e...
Gjykata e Tiranës ka vendosur të lë masën "arrest me burg" për 20 protestues

Të arrestuarit e 13 maji lihen të lirë nga Gjykata

0
Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë për 7 të arrestuarit e protestës së opozitës që u mbajt të hënën e 13...
Gjata: Raporti i OSBE/ODIHR ka vetëm mrekullira të negative

Gjata: Rama po përhap nga frika sikur ka arritur marrëveshje politike

0
Eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata, i pranishëm në studion e lajmeve në ‘News24‘ tha se protestat e opozitës nuk po...