Fejohet ish-banori i Big Brother

Fejohet ish-banori i Big Brother

0
Është fejuar njëri prej ish-banorëve të Big Brother Albania. Bëhet fjalë për Damiano Agalliun, i cili e dha lajmin përmes rrjeteve sociale. Ai njoftoi ndjekësit...

Tesi Basho, i shume kerkuari qe beri dasmen ne mbrojtjen e policise

0
I cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, Tesi Basho, që u arrestua sot nga Policia e Vlorës, nuk është emër i panjohur...
Lajmet e fundit nga vendi Media Line News

Çmenden burrat, rrahin grate dhe nuk kursejne as femijet

0
Dhuna ne familje vijon te mbetet nje fenomen negativ i shoqerise shqiptare. Dy kryefamiljare kane rene ne prangat e bluve per dhunen e ushtruar...

E rëndë në Tiranë/ “E goditi me shpullë dhe ma dogji fëmijën me spec”,...

0
Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i ketë...

Gjykata liron Klevis Balliun dhe banorët e Astirit,arrestimet drejt paligjshmërisë

0
Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë detyrim paraqitjeje për të 10 banorët e Astirit që u arrestuan ditën e dielë, mes tyre...
34-vjeçari i aksidentuar në punë niset me helikopter drejt Tiranës

34-vjeçari i aksidentuar në punë niset me helikopter drejt Tiranës

0
Një 34-vjeçar është në gjendje kritike për jetën pasi është dëmtuar gjatë kohës që po punonte. Menti Çobo me origjinë nga Berati është prerë me...
Jorida Tabaku akuzoi sot qeverinë se ka gënjyer dhe manipuluar borxhin

Jorida Tabaku akuzoi sot qeverinë se ka gënjyer dhe manipuluar borxhin

0
Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku akuzoi sot qeverinë se ka gënjyer dhe manipuluar të dhënat e buxhetit të shtetit, duke fshehur 600 milionë Euro borxh. Tabaku...
Sot jepet masa për Klevis Balliun dhe banorët e arrestuar: Paloka mbështet banorët apelon për gjykim të drejtë

Sot jepet masa për Klevis Balliun dhe banorët e arrestuar: Paloka mbështet banorët apelon...

0
Nënkryetari i PD-së Edi Paloka së bashku me ish-deputetë të tjerë demokratë ndodhen sot në ambientet e gjykatës së Tiranës, ku do të jepet...

“Qahet” Rudina Hajdari: Shkarkimi im është mirëprogramuar nga Basha

0
Për shkarkimin si kryetare e Grupit Parlamentar të opozitës parlamentare, Rudina Hajdari ka deklaruar se gjithçka ka qenë e mirëprogramuar nga kryetari i opozitës...

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-presidenti i FSHF-së

0
Sot, në moshën 86-vjeçare është ndarë nga jeta, një nga figurat më të mëdha të futbollit shqiptar, Miço Papadhopulli, ish-futbollist i Partizanit, trajner...