Doctor service was not updated successfully

Gjunkshi: Vjedhja e votave në Dibër kishte dirigjent Edi Ramën

Partia Demokratike në Dibër ka reaguar pas përgjimeve të reja të publikuara mbrëmë nga Gazeta gjermane Bild. Xhemal Gjunkshi në emër të opozitës është shprehur...
Pas një mungese Nard Ndoka rikthehet e komente epike

Nard Ndoka “lëshon gojën”: PS ka hec me të vertetë shumë para

Ndër eksponentët politikë që janë përfshirë në reagimet e shumta lidhur me audiopërgjimet e publikuar nga gazeta gjermane Bild, që fakton manipulimin e zgjedhjeve...
Erion Braçe humb qetësinë dhe "kapet" me gazetaren

Erion Braçe humb qetësinë dhe “kapet” me gazetaren

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka debatuar ashpër me gazetaren e Fax news Ambrozia Meta, saqë është detyruar që të ndërpresë komunikimin me gazetarët në ambientet...

Voltana Ademi i refuzon lejen për takim elektoral Ramës

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi e ka refuzuar lejen e kërkuar nga Partia Socialiste për një takim elektoral të kryeministrit Edi Rama në Shkodër...
Kryeprokurorja vishet mavi për ti bërë salltanete Ramës

Kryeprokurorja vishet mavi për ti bërë salltanete Ramës

Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka raportuar ditën e sotme në Kuvend. Ajo ka lexuar një dokument, lidhur me kriminalitetin në vitin 2018. Por, përtej...
Ish deputeti i PD-së fton maturantët ti bashkohen protestës

Ish deputeti i PD Luçiano Boçi: Regjimi i Ramës është në grahmat e fundit

Ish deputeti i PD Luçiano Boçi ka reaguar me një shenim në faqene  tij ne facbook pas arrestimit nga policia të ish deputetit Spahia. “Si...
Përgjimet e Bild: Lexoni "justifikimin ordiner" të Xhemal Qefalias

Përgjimet e Bild: Lexoni “justifikimin ordiner” të Xhemal Qefalias

Pas përgjimeve të gazetës ‘Bild’ të publikuara mbrëmjen e kaluar për ‘dosjen 184’ për zgjedhjet në Dibër, ka reaguar edhe deputeti i PS-së, Xhemal...
Përplasja në Opinion e Alizotit me gazetarin "çerr" me pasuri 1 milion euro

Përplasja në Opinion e Alizotit me gazetarin “çerr” me pasuri 1 milion euro

Zyrtari i PD-së Tomor Alizoti i ka cilësuar si një turp të madh përgjimet ku është përfshirë e gjithë kupola e PS, ndërkohë që...
Përplasjet në KZAZ-në e Burrelit: Policia njofton arrestimin e 9 personave

Përplasjet në KZAZ-në e Burrelit: Policia njofton arrestimin e 9 personave

Një ditë pas përplasjeve të ashpra në KZAZ-të e Burrelit, policia ka arrestuar nëntë persona dhe proceduar me dhjetëra të tjerë. Njoftimi i plotë: Mat, Sulmet ndaj...
Johan Sattler, ambasadori i Austrisë: Shqipëria është në një krizë shumë të thellë

Johan Sattler, ambasadori i Austrisë: Shqipëria është në një krizë shumë të thellë

Johan Sattler, ambasadori i Austrisë është shprehur nga Shkodra se Shqipëria ndodhet në një krizë politike më të madhe se zakonisht, dhe se për...