Del ekspertiza e tragjedisë rëndë në Ostren

Detaje të reja nga tragjedia e Bulqizës/ Pranë trupave u gjet një shishe me...

0
14 shkurti do të shenjonte një tragjedi në fshatin Ostren të Madh të Bulqizës, ku një nënë dhe dy fëmijët e saj do...

E rende/Ndërron jetë sapo del nga puna punonjësi i Bashkisë

0
Një punonjës i Bashkisë së Delvinës ka humbur jetën pasditen e djeshme në mënyrë të papritur. Bëhet fjalë për Sopot Kamberin, 50 vjeç, përgjegjësi i...
Arrestohet një 24-vjeçar pasi në mjet iu gjet kokainë

Gati për të vrarë gruan dhe tre fëmijët/ Policia shmang tragjedine ne Tirane

0
Një 54 vjeçar i identifikuar si Osman Memaj, është zënë në befasi nga policia e Tiranës, teksa është arrestuar në flagrancë në banesën e...

Gripi përhapet shpejt në Shqipëri/ Vendi shënohet me të kuqe në hartën e epidemisë...

0
Shqipëria renditet ndër vendet me nivel të lartë të përhapjes së virusive të gripit në Evropë. Ajo tashmë paraqitet me të kuqe në hartë sikundër...

Rama i drejtohet gazetares: Mbylle gojën kur flas unë! Klodiana Lala: Shtati pyll e...

0
Shtatë ditë më parë, gazetari Artan Hoxha në emisionin Opinion publikoi një foto të kryeministrit Edi Rama me personin që është përmendur në listën...
lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Aksident i rêndë rrugor: Makina përplas 40-vjeçaren

0
Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të fshatit Zvezdë në Maliq, kur një automjet tip “Benz” me drejtues personin me...

Aksident i rëndë rrugor/ Një person në gjendje të rëndë

0
Një aksident i rëndë rrugor u shënua pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë. Në aksident u përfshinë një automjet tip “Peugeot” dhe një...
Luçiano Boçi: Dardha e ka bishtin mbrapa

Luçiano Boçi: Dardha e ka bishtin mbrapa

0
Ka 24 orë që Rama po përdor të gjitha bateritë e tij për ta përcjellë në opinion ndihmën humanitare që ndërkombëtarët demonstruan ndaj shqiptarëve,...
Muhamet Veliu: Rama rrezikoi jetën

Muhamet Veliu: Rama rrezikoi jetën

0
Gazetari shumë i njohur, Muhamet Veliu, shpjegoi dje live në emisionin “Open” të zonjës Eni, të gjithë skemën, se si Edi Ramës i’u rrezikua...

Tragjedia/ Humbi gruan e 2 fëmijët, Tola: S’e di më si jam!

0
Ditën e djeshme, Fatjoni duhej të kishte hapur derën e shtëpisë për të shkuar në shkollë ku vazhdonte klasën e tetë. Mungesa e tij...