8 C
Tirana
E enjte, Dhjetor 5, 2019

Ndjesa publike dhe doreheqja e menjëhershme  është i vetmi reagim që mund te beje...

Ndjesa publike dhe doreheqja e menjëhershme  është i vetmi reagim që mund te beje KM i Shqiperise  në konferencën e dytë të lajmeruar për...

Raporti i DASH: Korrupsioni i ka shtrirë tentakulat kudo në Shqipëri

Korrupsioni i përhapur në të gjitha degët e qeverisjes është veçuar si një nga problemet më të konsiderueshme të Shqipërisë sa i përket raportit...

Kush e ka mallkuar kete vend me kete zymtesi qe ka pllakosur

Nga Edmond Tupja Ditë dimri të lagështa, me mot të paqëndrueshëm, për gjithë lexueset e lexuesit e mi, si edhe për mbarë popullsinë e këtij...

Edhe Erjoni ja bëri “bam” kundra Lali Erit që po e betonizon Tiranën

Duket se betonizimi Tiranës nuk ka mbetur pa u kundërshtuar edhe nga vetë partia e Lali Erit. Ja postimi i plotë i Erion Braçes LALI,...

Lali eri shpall fitues kompanine drejtuesit e se ciles u liruan nga burgu pak...

Një skandal ka përfshirë Bashkinë e Tiranës, me një tender të zhvilluar sëfundmi. Dokumentat e siguruara, zbulojnë se Erion Veliaj ka zhvilluar një tender për ndërtimin...

Paratë e taksapaguesve amerikanë kanë financuar projektet e Sorosit ne Shqiperi

Bill Marshall, një hetues i Judicial Watch, pas daljes së raportit të JW për ndikimin e Sorosit dhe financimeve të USAID për projekte të...

Faktet se Soros po gatuan çorbën politike në dëm të vendit

PËRFSHIRJA ZYRTARE E “SOROS” SHKËPUTUR NGA LETRA E ISH- PROKURORIT ADRIATIK LLALLA Grupi i Ekspertëve të Nivelit të Lartë kishte për detyrë hartimin e projektligjeve kushtetuese...

Presidenti i “Judicial Watch”: paratë e SOROS kanë financuar Partinë Socialiste të Shqipërisë

Një debat i madh është hapur këto ditë në SHBA. Ka dyshime të forta se miliona USD kanë dalë nga administrata Obama për llogari...

PD mbledh grupin parlamentar per te nisur protestat

Partia Demokratike ka mbledhur grupin parlamentar pasditen e sotme, pas protestës së tre ditëve më parë në Rrugën e Kombit, dhe arrestimit të prostestuesve...

Testi ADN-s nxjerr në pah të vërtetën mostruose se 15 vjeçarja është shtatëzënë me...

55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dhe e la...
- Advertisement -