12 C
Tirana
E hënë, Dhjetor 9, 2019
Arrestohet një 24-vjeçar pasi në mjet iu gjet kokainë

I dënuar me 10 vite e 6 muaj burg për drogë, arrestohet 45-vjeçari, pritet...

Në prangat e Policisë së Elbasanit ka rënë Shpëtim Pepa, 45-vjeç pasi ishte i shpallur në kërkim për drogë nga drejtësia italiane. Ai rezulton...
Nuk ndalen lëkundjet sizmike në vendin tonë: Ja ku ndjenë lëkundjet

Sërish lëkundje gjatë natës: Ja raporti i IGJEUM

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit në vend janë regjistruar pesë lëkundje tërmeti, për fat me magnitudë të vogël. Sipas të dhënave të...
PPP-ja e sterilizimit del jashtë kontrollit: Mbi 3.5 milionë euro më shumë detyrime

PPP-ja e sterilizimit del jashtë kontrollit: Mbi 3.5 milionë euro më shumë detyrime

Koncesioni i sterilizimit në spitalet rajonale këtë vit do të financohet me 14 milionë euro nga rreth 10.5 milionë euro, që ishte planifikuar për...

Zëri i Amerikës: Banorët e Thumanës humbën në rrënoja gjithçka patën

Kur kanë kaluar disa ditë nga termeti i 26 nëntorit, i cili në Thumanë mori jetët e 24 përsonave dhe shkatërroi një numër të...
horoskopi ditor, horoskopi shqip, horoskopi ditor medialine.al

Ja si do të nisë java për të gjitha shenjat e horoskopit

Dashi Do keni mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por te gjitha këto do jene pa pasoja te renda. Menjëherë do i...

PD refuzon ftesën e Ramës: Boll me lot krokodili

I menjëhershëm ishte reagimi i Partisë Demokratike pas ftesës së radhës të kryeministrit Edi Rama për të bashkëpunuar me opozitën për të zgjidhur...

“Boll me shfaqje që nuk e fshehin mjerimin e qytetarëve”, Basha: Familjet në Kurbin...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregoi pak minuta më parë se familjet e prekura nga tërmeti në Kurbin nuk kanë marrë asnjë...

Kreu i SPAK, kush janë 3 prokurorët që pritet të garojnë

Pas zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm KLP duhet të zgjedhë tashmë edhe kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, i cili do të jetë ai...

“Mendje perverse”, shembja e Godinës 15 në QS, ”shpërthen” Paloka: Pse pikërisht sot, në...

Paraditen e sotme u prish godina 15 në Qytetin Studenti, në të cilën ishin strehuar prej disa vitesh tashmë 30 familje, të cilat do...
Frika nga vjedhjet detyron banorët të rrin brenda një pallati të pabanueshëm

Shembet godina 15 në qytetin Studenti, 30 familje ngelen në rrugë

Fadromat e IKMT-së kanë shembur paraditen e sotme godinën numër 15 në Qytetin Studenti. Pas ekspertizës, ajo ishte vlerësuar e pabanueshme pasi ishte dëmtuar...
- Advertisement -