Kastro Zizo nuk përmbahet para të ftuarës në emision

E ftuar në emisionin e darkës “Late night show”, Genta Gjalpi nuk e kishte pritur një intervistë ‘pikante’ që në fillim të emisionit. Me të filluar pjesa e parë, kastro Zizo e ka pyetur ish-banoren e Big Brother për tatuazhet, duke i përmendur vendet e sikletshmë.

Menjëherë Genta Gjalpi është ulur në studion e “Late night shoë”, por publiku i pranishëm i ka tërhequr vëmendjen, duke i treguar se nuk është mirë, pasi duket pjesa intime.

Ish-banorja e Big Brother u ngrit në këmbë dhe me humor tha: “Më dalin brekët”.

Më pas Kastro Zizo ka shfrenuar fantazinë, duke i përmendur tatuazhin e shumëpërfolur me dy zemra, që Genta Gjalpi kishte në pjesën e gjoksit.

“Ke një tatuazh te cica, ku e ke ta shoh unë, hape pak. Ta shof pak tatuazhin në cicë?”- është shprehur kastro Zizo, ndërsa Genta Gjalpi e ka kaluar me humor.