Jonida Vokshi dhe Besniku nisin muajin e mjaltit me foto pikante

Ka muaj që u përfol për shtatzëninë e saj, por konfirmimi erdhi tek tani kur para pak javësh prezantuesja dhe aktorja shqiptare Jonida Vokshi e pranoi se është në pritje të ëmbël.

Mirëpo, me këtë konfirmim të gjithë menduam se ishte në muajt e parë, por duket se nuk është ashtu. Edhe pse duket në super formë, pa shumë kilogramë të tepërt, është zbuluar se Jonida Vokshi është në muajin e shtatë, dhe duket se i ka mbetur vetëm edhe dy muaj deri sa të shijoj statusin nënë.