Ja si i përgjigjet Ronaldo pyetjes pikante të gazetarit

Intervista e Cristiano Ronaldos për gazetarin Piers Morgan vazhdon të bëjë bujë në mediat ndërkombëtare.

Pas lotëve live për të atin i cili u nda nga jeta para kohe dhe nuk ka arritur të shikojë pothuajse asgjë nga sukseset që ka arritur djali i tij në karrierë, tek goli më bukur që ka realizuar ndonjëherë dhe marrëdhëniet intime me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez.

I pyetur nga Piers Morgan se cili ka qenë goli i tij më i bukur në karrierë, Ronaldo ka zgjedhur atë me roveshatë ndaj Juventusit në Uefa Champions League. Më tej gazetari e ngacmuar CR7-ën se nëse goli i realizuar në portën Buffon është më i bukur se eksperiencat në shtrat me të fejuarën e tij Georgina Rodriguez duke ngacmuar disi portugezin, por Ronaldo nuk ka qenë aspak në mëdyshje duke zgjedhur të fejuarën e tij dhe momentet intime që kalon me të.