Rita Ora ka qënë një mikeshë dhe një bashkëpuntore e Dj te njohur Avicii i cili u nda nga jeta pak kohë me parë.

Në një koncert që po mbante në Hollandë, ajo midis lotëve e kujtoi dhe foli për Avicii dhe më pas performoi këngën e tyre” Lonely Together”. Performanca ishte një ndër më te ndjerat të këngëtares.

Ndarja nga jeta e Dj te njohur në një mënyrë tragjike tronditi të gjithë botën. Miq, kolegë dhe bashkepuntor te tij kujtuan momente të veçanta me Dj, dhe sigurisht që Rita Ora nuk mund të mungonte midis tyre.

 

MEDIA LINE NEWS
medialine.al