Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale, të përqafuar me njëri-tjetrin e të qeshur, moderatori shkruan: “Gjeta një yll deti”.

Çifti i moderatorëve drejtojnë prej kohësh emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel dhe gjithmonë janë përfolur për lidhje bashkë, pavarësisht se të dy e kanë mohuar këtë gjë.

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie