Ish miss-i Klaudia Kalia u rendit në Top 10 e vajzave më të bukura me bikini

Ish miss-i Klaudia Kalia u rendit në Top 10 e vajzave më të bukura me bikini në Miss Grand International. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan fotot e saj seksi.

Ajo nuk shfaqet shumë në ekran, por ka qenë pjesë e disa prej klipeve më të klikuara të reperit Noizy. Tiparet e bukuroshes dhe format e saj bombastike lënë pa mend këdo që i shikon.