Ikardi nuk

Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.

Këtë herë modelja argjentinase, bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi, ka zgjedhur të postojë foto nga stërvitja në shtëpinë e çiftit në liqenin e Comos, ku nuk ka ngurruar të shfaqë format seksi të trupit të saj. Duket se edhe kete here, Mauros nuk i ka “ecur” te “mbledhe” te shoqen.

Ikardi nuk "ndal" dot Wanda Naran të postoje foto provokuese