Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun prej vitesh, Fjodora Fjora ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” për të folur rreth rëndësisë së diamanteve dhe “botox-it” për vajzat në ditët e sotme.

Gjatë bisedës në studio, Fjodora tregoi se diamantet dhe gurët e çmuar janë aksesorë të nevojshëm për çdo femër dhe nuk duhet të mungojnë në sirtarin e bizhuterive të tyre.

Moderatorja tregoi se vetë ajo ka mbajtur një palë vathë të çmuar që kushtojnë sa një shtëpi